DB Print Polska Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa Ekologiczna

Grodzisk mazowiecki

Opinie o DB Print Polska Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa Ekologiczna

Dobry Pracownik

Wszystkie opinie jak widzę wyssane z palca, jeden psełdo drukarz , drugi psełdo pracownik. Najlepiej nic nie robić i dostawać 12 podwyżek w roku. Firma spoko, atmosfera również. Zapraszam pracuje tu od 7 lat

Bocian20

Nie polecam !!! wyprodukowane produkty to normalna porażka, mało tego ,że jest wykonane z opóźnieniem to do tego wygląd porażka !!!

prawcownik

Bardzo słaba struktura zarządzania. Brak podwyżek od kilku lat, brak szkoleń a coraz więcej wymagań. Jedna wielka stodoła, w której rządzi ten kto drze się najgłośniej !!

Drukarz

Nie polecam! Najgorsza firma w jakiej pracowałem! Bardzo słabe płace, atmosfera do [usunięte przez moderatora], relacje jak za komuny! Omijać szerokim łukiem!

szukający pracy
@Drukarz 18.03.2013 11:29

dzięki za info będę omijał

Zostaw opinię o DB Print Polska Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa Ekologiczna - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Print Polska Sp. z o.o. Drukarnia Offsetowa Ekologiczna