PU Edpol Edward Nesterowicz

Toruń

Opinie o PU Edpol Edward Nesterowicz

Marcin

kolejny dorobkiewicz na cudzej emeryturze

abc

co najmniej w 1 z firm "zatrudnia" na czarno. znam przypadek, gdy pracownik drugiego dnia pracy zapytał o umowę i spotkało się to z ogromnym zdziwieniem ze strony właściciela i tekstem w stylu: "co ty, PIP na mnie chcesz nasłać?" zdecydowanie nie polecam - totalnie nieuczciwy pracodawca.

Andrzej

Jak wyżej Sprzęt się rozpada Praca ok 200 godzin w miesiącu A stawka śmieciowa o umowie nie wspomnę Żenada Odradzam

abcd

Bardzo ale to bardzo nie polecam! Pracował tam ktoś z mojej rodziny, i na pilne wezwanie do Zusu ( potrzebne było zastąpienie pracownika na około 2-3 godziny )dostało się odpowiedź od szefa następującą : Jeżeli list nie przyszedł listem poleconym to nie trzeba iść!! Tak więc pracownik został zwolniony bo przez 2 godziny rzekomo przy tak dużej firmie nie miał go kto zastąpić! Bardzo ale to bardzo nie polecam ze względu na brak wyrozumiałości dla pracownika.. Lecz gdy pomoc była potrzebna - na każdy telefon trzeba było być.. No ale cóż.

aa

Zgadzam się z kolegą. Jeszcze bym dodał że o posiłkach regeneracyjnych w zimne dni czy o wodzie w upał możecie zapomnieć. Ta pierwsza wypowiedź pasuje Mi na autoreklamę samego szefa których chociaż tak może sobie zrekompensować atmosferę panującą w firmie

już były pracownik

A ja mam zupełnie inne doświadczenie z ta firmą. Umowa nie dosyć że umowa śmieciowa to jeszcze na dowiedzenia właściciel postanowił przyciąć na urlopie i rzekomej zgubie. Ale przecież w pewnej znanej sieci barów szybkiej obsługi zdrożał flagowy produkt to przecież trzeba na czymś przyciąć :) Idealna firma jeśli chcecie sobie pojeździć rozklekotaną t4 bez amortyzatorów :) Ale to pewnie kierowcy specjalnie psują :)

Zostaw opinię o PU Edpol Edward Nesterowicz - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PU Edpol Edward Nesterowicz