Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Weda Wiesław Cieślik i S-ka Spółka Jawna

Wrocław

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Weda Wiesław Cieślik i S-ka Spółka Jawna

Pracowałem ponad trzy lata w tej firmie i nie mialem większych problemów. Warunki w miarę ok, nie wszystkich trzeba lubieć więc z ludzmi też problemu większego nie ma. A sama praca jak najbardziej spoko,jeśli się chce pracować i oczywiście lubi. Polecam.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Weda Wiesław Cieślik i S-ka Spółka Jawna - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Weda Wiesław Cieślik i S-ka Spółka Jawna