Klastmed Grzegorz Żuchnik

Lublin

Opinie o Klastmed Grzegorz Żuchnik

an

Tłuki to mało powiedziane, masz racje.

klient 2

Niestety zgadzam się z Anonimem,wystarczy posłuchać i zobaczyć przy pracy personel tej \"profesjonalnej \" firmy aby odnieść wrażenie że są na wykopkach w Hrubieszowie.

Klient

Panie Anonim znam i zaopatruję się w firmie od 2006 roku. Myślę, że nie powinien Pan wygłaszać takich herezji, bo jest to kompletna bzdura i niedorzeczność. Świadczy to o Pańskiej złośliwości w stosunku do firmy lub o kompletnej nieznajomości tematu produkcji i montażu mebli. A Pana słownictwo, to raczej Pana zalicza do cytuję \\\"zer\\\", \\\"tłuków\\\" oraz \\\"chłopka oderwanego od pługa plewiącego kartofle\\\" (nie obrażając przy tym rolników, którzy ciężko pracują na takich młotków i darmozjadów jak Pan).

Tłuki ,zero pojęcia o robocie .Towarzystwo od pługa oderwane,nadają się do plewienia kartofli a nie do montażu lub produkcji mebli.

Zostaw opinię o Klastmed Grzegorz Żuchnik - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klastmed Grzegorz Żuchnik