Opinie o Klastmed Grzegorz Żuchnik w Lublin

Klastmed Grzegorz Żuchnik
0 0 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Klastmed Grzegorz Żuchnik? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

TakNie
an Nowy wpis

Tłuki to mało powiedziane, masz racje.

TakNie1

klient 2 Nowy wpis

Niestety zgadzam się z Anonimem,wystarczy posłuchać i zobaczyć przy pracy personel tej \"profesjonalnej \" firmy aby odnieść wrażenie że są na wykopkach w Hrubieszowie.

TakNie1

Klient Nowy wpis

Panie Anonim znam i zaopatruję się w firmie od 2006 roku. Myślę, że nie powinien Pan wygłaszać takich herezji, bo jest to kompletna bzdura i niedorzeczność. Świadczy to o Pańskiej złośliwości w stosunku do firmy lub o kompletnej nieznajomości tematu produkcji i montażu mebli. A Pana słownictwo, to raczej Pana zalicza do cytuję \\\"zer\\\", \\\"tłuków\\\" oraz \\\"chłopka oderwanego od pługa plewiącego kartofle\\\" (nie obrażając przy tym rolników, którzy ciężko pracują na takich młotków i darmozjadów jak Pan).

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tłuki ,zero pojęcia o robocie .Towarzystwo od pługa oderwane,nadają się do plewienia kartofli a nie do montażu lub produkcji mebli.

Tak1Nie1

Zostaw opinię o Klastmed Grzegorz Żuchnik - Lublin