Ivnetwork Inc. Tomasz Osmański

Poznań

Opinie o Ivnetwork Inc. Tomasz Osmański

didi198741

Masakra, nie polecam, kupiłam synkowi na święta auto Jeepa z 2silnikami. Auto było więcej w naprawie niż w domu a po każdym wyjściu na przejażdżkę po 20 minutach przestawal działać po czym ponownie została odesłany i tak w kółko. Jeszcze w życiu nie widziałem takiego złomu. Odradza trzymają auto na gwarancji miesiące czasu a poznaje i tak do nich wraca co tydzień.

Niezadowolona

(usunięte przez administratora)Przy zakupie czegokolwiek radzę sprawdzić wszystko dokładnie co do małej drobnostki, ponieważ kiedy pieniążki trafią do sprzedającego ten zapomina o wszystkich zobowiązaniach o których zapewniał ustnie. Przestrzegam przed wyrachowanym biznesem tego Pana. Opinie na allegro są wyśmienitym potwierdzeniem mojego wpisu. Pozdrawiam i odradzam interesy z tą osobą. Niezadowolona

Zostaw opinię o Ivnetwork Inc. Tomasz Osmański - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ivnetwork Inc. Tomasz Osmański