Opinie o Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce w Wrocław

Człowiek Nowy wpis

Ja chce sie tylko upewnić bo jak dla mnie nie pojawiła sie jasna odpowiedź. Czy do teraz ktokolwiek ma jakieś wątpliwości co do złego traktowania ludzi tutaj? Mam nadzieję ze wszystko jest jak najbardziej ok ale tamte komentarze o krzyku i tak dalej nie pocieszają

pracownik Nowy wpis
@Człowiek

Wszystko jest ok, a wspomniane komentarze już są nieaktualne

Olcia Nowy wpis

Akurat na zewnętrznym portalu gdy była dodawana oferta to wpisali w nią umowę o pracę. jest to jedyna forma na którą zezwala firma czy może idą na rękę i też na zleceniu lub B2B można pracować?

Pracodawca Nowy wpis
@Olcia

Oferujemy Umowę o Pracę, a w przypadku studentów wybór pomiędzy UoP/ Umową Zlecenie.

QWERTY

Barbecue na dachu budynku, różnego rodzaju imprezy firmowe i integracje, to zdecydowanie dobry pomysł. Wiem, że są, bo o tym wspominano kilka m-cy temu przy okazji poszukiwań SAP Consultant for Support. Ale z forum wiem również o nie najlepszej atmosferze, jaką miała wprowadzać kierowniczka tego działu swoim krzykiem. Czy tego typu zachowania wciąż mają tu miejsce? Podobno nikt z tym nic nie robił, choć każdy o tym wiedział.

@QWERTY

Dziękujemy za komentarz. Nieustannie zależy nam na firmowych integracjach :) Aktualnie mamy na pokładzie nowego menedżera w dziale supportu i wspólnie dbamy o dalszy rozwój.

E.

Odział podzielony jest na działy i jeśli chodzi o dział developerski, to tutaj zarówno kierownictwo oraz ludzie są bardzo w porządku. Ja pracowałam w dziale supportu i tutaj niestety, ale kierowniczka, która dalej tam pracuje jest straszna. Pretensje, krzyki, nikogo już nie dziwią. Smutne jest, że każdy wie co się dzieje w dziale, a zmian żadnych. Jeśli ktoś zastanawia się czy iść do programistów, to polecam, jeśli chodzi o support, to lepiej iść gdzieś indziej, gdzie mobbing nie jest akceptowalny.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce na stanowisko Senior SAP Consultant for Support / AMES (PL)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions

Zostaw merytoryczną opinię o Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce - Wrocław

• Jak się pracuje w Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Proaxia Consulting Group Ag Oddział W Polsce
  • Strzegomska 138