Integris Systemy IT Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Integris Systemy IT Sp. z o.o.

ciekawy

@były pracownik Który to Megaloman, Spychoman, Choleryk?

były pracownik

@ Kandydat Konkret? Proszę bardzo. Firma pozornie poukładana. W rzeczywistości zarządzanie "ad-hoc", brakuje planu i pomysłu na kierunki rozwoju. Strategia - słowo nieznane. Wpis "konsultanta" to na 100% riposta któregoś z Członków Zarządu. Zarząd można określić w trzech słowach: Megaloman, Spychoman, Choleryk. Czy firma jest garażowa? W mojej ocenie tak, bo o tym nie świadczy to, czy dziś jest, a jutro nie. Świadczy natomiast sposób jej zarządzania, a ten jest "na poziomie morza".

kandydat

Brakowało by jeszcze gdyby zabronili rzucania się miśkiem w czasie pracy - to byłby dramat :) Ok Panowie, może jakieś konkrety odnośnie porządku w firmie? Kultury pracy? Realności terminów? Przekraczania kompetencji? Nadmiar niezadowolonych klientów?

były pracownik

Blokady na internet dostawały osoby, które nie podpierdalały innych osób...a sprzedawczyki mogły robić co chciały i taka jest prawda...

konsultant

"happy tree friends" - fajna bajka ;) ale nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jakiś czas temu pracowało w Integrisie kilka osób, które większość czasu spędzało oglądając filmiki na Youtubie, dlatego dostali np. blokadę na ten i podobne serwisy, a teraz sieją zamęt. Firma ma bazę stałych klientów, którą regularnie powiększa. Ja pracując tutaj kupiłem samochód i mieszkanie, a nie jestem "blisko zarządu". Natomiast na początku faktycznie jest ciężko, ponieważ trzeba przyswoić sobie spory materiał z zakresu Dynamics Ax, oraz często inne specjalistyczne (kontroling, MRP, itp.). Niemniej nie jest to firma krzak, która dzisiaj jest, a jutro nie. Dużo można by pisać, ale po co. Zapytajcie na rozmowie o pracę.

nowy

Integris szuka ludzi!! Konsultanci z firm rekrutacyjnych wyszukują na goldenie i linkedinie ludzików, ale podobno nikt tam nie chce iść. Miałem propozycję, ale znam ludzi, którzy tam pracują i podobno sypie się wszystko i to mocno. Czyżby zmierzch firmy?

nick

Mój znajomy tam pracuje, a i ja chciałem swego czasu aplikować - ale odradził mi to. Powiedział, że "happy tree friends" mnie zjedzą - cokolwiek to znaczy. Za to przy piwie, mamy niezły ubaw z opowieści! Podobno jeżeli nie jesteś "blisko Zarządu" (if you know what i mean), to jesteś... właściwie to: nie istniejesz! Kultura pracy - słowa nieznane! Walka o każdą złotówkę, "szpieg" na starym kompie, warunki jak w obozie jenieckim i podobno kto mądry to po rozmowie kwalifikacyjnej sam podziękuje :-) ale to tylko informacje z "pogaduch przy piwie". Sam niedawno zmieniłem pracodawcę (i chciałem zaryzykować złożenie aplikacji), bo oni non-stop kogoś szukają, ponieważ ludzie przychodzą i uciekają :-)

Nikt ważny

Hahahaha to ta firma jeszcze istnieje? Szczerze i z całego serca nie polecam!! Dlaczego? Jedźcie i sprawdźcie!

Zostaw opinię o Integris Systemy IT Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integris Systemy IT Sp. z o.o.