Softech Sp. z.o.o.

Gdańsk

Opinie o Softech Sp. z.o.o.

Rony

jak ktoś się znajduje w Krajowym Rejestrze Dłużników to oznacza , że nie płaci... Odradzam współpracę i pracę z/u niniejszym podmiotem. Rozumiem ,że o Zarządzie nikt nic nie pisze z grzeczności oraz z braku chęci pisania laboratu nt. niedociągłości pisząc w najbardziej lekkim tonie o tym jak traktują pracowników w tym dotyczącym wypłacania $. Odradzam!!!!

rubyonrails

Firma podobno znajduje się w Krajowym Rejestrze Dłużników... jak ostatnio wpisałem SOFTECH pojawili się taka informacja w Google. Tak tylko informuję, bo jest to co najmniej dziwne...

veni2

Przy współpracy biznesowej z tą firmą brak jednej osoby decyzyjnej. Dobijanie się po jakąkolwiek decyzję trwa i trwa, albo nie odbierają, albo odkładają, a po jakimś czasie mają pretensje, ze coś jest niewykonane. Do tego dochodzi brak płatności za wykonaną pracę, cwaniactwo i łganie w trakcie rozmowy. Ustalają jedno, robią drugie. Tak niegodnych zaufania ludzi jeszcze nigdy nie spotkałem w swojej pracy.

tylko veni

Oj widzę, że kolega mocno zdruzgotany:) Atmosfera - 5 Organizacja - 1 Wynagrodzenie - 1 Motywacja do pracy - 1 Jak dla mnie niekompetentne osoby na wysokich stanowiskach nie potrafiące zarządzać firmą i nie mające na nią pomysłu. Dla nich liczy się kasa, kasa, kasa... Tną koszty na wszystkim (samochód to tylko jeden z wielu przykładów).

veni vidi vici

Znalazłem cytat który doskonale opisuje sytuację w Tejże organizacji-'Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. W tym pomieszczeniu łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego'.

veni vidi vici

...zapomniałem dodać... Auto służbowe, ja dostałem zepsutą corse 2007r b+g z kratk. Chcesz jeździć to sobie napraw. Auto nie pali, brak dowodu rejestracyjnego i przeglądu.w środku można było zasnąć zboże na Podłodze. W życiu nie pracowałem w podobnej organizacji. Jedyny plus to atmosfera.

veni vidi vici

Syf kiła i mogiła. PH 2000netto wypłacane jako podstawa 1300 i Prowizja 700.Brak profesjonalizmu na każdej płaszczyźnie działalności firmy, począwszy od braku wdrożenia ph w standardy firmy, wszystko należy wyciągnąć od pozostałych ph (panowie ph irytują się i nie ma co się dziwić). Produkt kiepsk, utrudniony kontakt z serwisem. Chaos i pustka. Szczerze odradzam, chyba że ktoś ma nóż na gardle, albo za dużo siana i się nudzi to polecam. Nawet w profesjonalny sposób nie potrafią zwolnić pracownika ;-)

Zostaw opinię o Softech Sp. z.o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softech Sp. z.o.o.