Fisman New Age Copy Andrzej Smyk

Zakopane

Opinie o Fisman New Age Copy Andrzej Smyk

Postulator

Bardzo dobry pracodawca, duża kultura pracy,świetnie wyposażona,niestety nie wszyscy pracownicy szanowali szefa, cześć kombinowała, fuchy działania na szkodę Firmy, nie mogłem tego znieść i się sam zwolniłem,niewiele jest takich miejsc z normalnymi warunkami pracy i płacy.

superstick

jakaś bzdura, fisma to podupadająca firma z brakiem perspektyw na rozwój, jedynie co tam idzie to sprzedaż maszyn, co do reklamy to tandeta, niestety z doświadczenia

byly pracownik
@superstick 07.02.2011 01:15

Może jesteś jednym z tych co ta firmę zalatwili może jesteś bez pracy lub kradniesz w innej w której cie zatrudnili , ty tego i tak nie zrozumiesz bos kiep,podpisz się i ujawnij imię, może mati ze łysy lub czechu i cala reszta spółdzielni ,bardzo mi pomogła twoja opinia nie cie szlak...........

Zostaw opinię o Fisman New Age Copy Andrzej Smyk - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fisman New Age Copy Andrzej Smyk