Smaza Marcin Doradca Ubezpieczeniowy

Siedlce

Opinie o Smaza Marcin Doradca Ubezpieczeniowy

Jaro

polecam! połowe taniej mi zrobił niz w pzu

roberto

szczerze polecam, wyprowadził mi wszystkie moje ubezpieczeniowe sprawy na prostą po przednim agencie u ktorego sie ubezpieczałem od paru lat, dla mnie był grzeczny i w sumie jestem zadowolony co do wiedzy to w mojej opinii facet ma jej sporo bo powyjaśniał mi wszystko co chcialem wiedzieć i przede wszystkim nie ściemnia, posprawdzałem 2 polisy u innych agentów, w jednej policzył mi ok 30 pln taniej w drugiej prawie 50

teoag

bardzo nie grzeczny z małą wiedzą szukajcie kogoś innego-nie polecam

mak

poelcam

Zostaw opinię o Smaza Marcin Doradca Ubezpieczeniowy - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smaza Marcin Doradca Ubezpieczeniowy