PZU S.A. Agencja Ubezpieczeniowa Grabeus Mariola

Czeladz

Opinie o PZU S.A. Agencja Ubezpieczeniowa Grabeus Mariola

Zadowolona

Miałam okazję korzystać z ofert kilku agentów ubezpieczeniowych. Kompetencja , profesjonalizm i zaangażowanie w to co robi Pani Mariola nie ma sobie równych.Polecam każdemu kto chce wiedzieć za co płaci a przy szkodzie mieć prawdziwego doradcę.

młoda

Pani Mariola Grabeus spotyka się z żonatymi mężczyznami nie wykluczone że poznanymi w tej firmie. Myślę że takich ludzi powinno się tępić bo Jak ktoś jest zakłamany w życiu prywatnym to wątpię żeby w pracy jest uczciwy. Dlatego nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o PZU S.A. Agencja Ubezpieczeniowa Grabeus Mariola - Czeladz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZU S.A. Agencja Ubezpieczeniowa Grabeus Mariola