PZU S.A. Centrum Likwidacji Szkód i Oceny Ryzyka

Białystok

Opinie o PZU S.A. Centrum Likwidacji Szkód i Oceny Ryzyka

Załamana

To co teraz sie wyrabia w PZU Bialystok na ul. Jana Pawla II 75 to mobbing pelną fazą gonojenie ludzi normami, praca w stresie i nerwach przez cale 10 12 lub wiecej godzin, teraz genialne pomysły pracy w soboty i niedzielę, gnojenie pełna fazą pracowników, sprawa nie tylko do PIP ale także do prokuratury i tak mam zamiar to zrobić będę zglaszala wszędzie gdzie tylko można bo to jest horror i strach.

taktojaaco

beznadzieja minimalna krajowa , nie płacą za nadgodziny a kazą nie raz przychodzic w weekendy, chcesz byc poniżany i być frajerem którego wykorzystuje szefostwo? to składaj cv. pozdrawiam . K

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie PZU S.A. Centrum Likwidacji Szkód i Oceny Ryzyka, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o PZU S.A. Centrum Likwidacji Szkód i Oceny Ryzyka - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZU S.A. Centrum Likwidacji Szkód i Oceny Ryzyka