Mika Biuro Rachunkowe K. Mrugała

Nowy targ

Opinie o Mika Biuro Rachunkowe K. Mrugała

Mis

Polecam ! Biuro godne polecenia.

lukas

Najgorsze Biuro jakie istnieje w Polsce. Nie polecam.

Kaja-

Małżonek współpracuje z firmą Mika od kilku lat. Miła, solidna obsługa, wszystko w jak najlepszym porządku. Procedury urzędowe trochę trwają (rozliczano mi dokumenty z Niemiec i Austrii ). POLECAM! Kaja

marta

Dwa lata czekam na jakąś informację, w biurze ciągle mnie zbywają, że kontaktują się ciągle, ponaglenia wysyłają, jakoś trudno mi w to uwierzyć. Szczerze nie polecam tego biura!!!

tygrys!!!!

najgorsze biuro podatkowe pieniądze wzieli a dokumenty nie dotarły do niemckiego urzędu tylko się zgubiły !!!!!!! piszcie ja odpisze

Zostaw opinię o Mika Biuro Rachunkowe K. Mrugała - Nowy targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mika Biuro Rachunkowe K. Mrugała