Euro-Dotacje Biuro Funduszy Europejskich Łukasz Flader

Lubartów

Opinie o Euro-Dotacje Biuro Funduszy Europejskich Łukasz Flader

Kama

Pracowałem u Łukasz Fladera nie polecam płaca minimalna, liczy się tylko podpisanie umowy i wniosek odpada , Brak szkoleń, c hciwy na kase!!! Nie współpracujcie z nim !!!

kaisA

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z ŁUKASZEM ŁLADEREM O% SKUTECZNOŚCI PRZECHODZENIA WNIOSKÓW UE!!! sTRASZNIE DROGIE WNIOSKI

Zostaw opinię o Euro-Dotacje Biuro Funduszy Europejskich Łukasz Flader - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Dotacje Biuro Funduszy Europejskich Łukasz Flader