SKOK Spółdzielcza Kasa Oczszędnościowo-Kredytowa Wesoła

Będzin

Opinie o SKOK Spółdzielcza Kasa Oczszędnościowo-Kredytowa Wesoła

ala13

( usunięte przez administratora )nic wiecej.jak Ci nie przedluza umowy to wtedy nie zaplaca ostatniej premii zarobionej i to sie tyczy wielu osob w wielu miastach.sprawa zgloszona do PIP.to ze sa targety nie do wyrobienia imobing to nic bo tak jest w kazdej Instytucji Finansowej ale to ze przywlaszczaja sobie premie pracownikow w wielu miastach to ewidentne zlodziesjtwo.Firma jako pracodawca SYF.Szkolenie za ktore nie placa.Na dodatek nie jest sie ubezpieczonym na Szkoleniu i wiele innych spraw.Zaczynajac od tego ze ostatnia rtozmowa kwalifikacyjan jest w Myslowicach podczas ktorej rowniez mozesz odpasc majac walizke i cala reszte przy sobie na dwa tygodnie.Zalosna firma.beznadziejny pracodawca.

dno

dno, centrala pisze opinie sama o sobie.

Zostaw opinię o SKOK Spółdzielcza Kasa Oczszędnościowo-Kredytowa Wesoła - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK Spółdzielcza Kasa Oczszędnościowo-Kredytowa Wesoła