DiM Firma Handlowo-Usługowa Dorota Smaczna Placówka Getin Noble Bank

Łódź

Opinie o DiM Firma Handlowo-Usługowa Dorota Smaczna Placówka Getin Noble Bank

Doswiadczona 2

Kombinuja, nie wyplacaja pieniedzy, ciagle robia jakies interesy szemrane. Naciagaja ludzi na bardzo drogie kredyty, bo wlascicielka chce zrobic plan Getinowi. Poza tym wysyzk, glodowe pensje, na ktorych osuzkuja jak moga. Wszystko pod stolem, powinna sie skarbowka tym zainteresowac.

Doświadczona

Starającym się o pracę w tej firmie dobrze radzę udać się na rozmowę kwalif. w tej firmie z przynajmniej dyktafonem a najlepiej z włączoną ukryta kamerą, bo to co usłyszycie na rozmowie ma się nijak do tego co jest w rzeczywistości. To jest rada dla najbardziej zdesperowanych przy szukaniu pracy. Tym, którzy mają mniejsze ciśnienie na znalezienie pracy radzę tą firmę omijać z daleka.

Zostaw opinię o DiM Firma Handlowo-Usługowa Dorota Smaczna Placówka Getin Noble Bank - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DiM Firma Handlowo-Usługowa Dorota Smaczna Placówka Getin Noble Bank