Atut - Przedsiębiorstwo Usługowe Mariusz Hoppe

Adres: Os. Piastowskie 9B, 77-300 Człuchów

NIP: 8431191078 REGON: 771320590

Atut - Przedsiębiorstwo Usługowe Mariusz Hoppe

Opinie o Atut - Przedsiębiorstwo Usługowe Mariusz Hoppe

człuchowianin

lepiej iść na wykopki do rolnika lub na grzyby do lasu niż pracować u ( usunięte przez administratora ) Tylko że wykopki i grzybobranie jest sezonowe....Były kasjer Z PKO BP wie jak "wyciskac:" pracowników.

Zostaw opinię o Atut - Przedsiębiorstwo Usługowe Mariusz Hoppe - Człuchów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut - Przedsiębiorstwo Usługowe Mariusz Hoppe