Chojnacki Tomasz Komornik Sądowy

Oborniki

Opinie o Chojnacki Tomasz Komornik Sądowy

aa

Totalny brak kultury i zasad dobrego wychowania.Prostactwo i chamstwo.Ignorowanie i obrażanie ludzi.Tworzą swoje wewnętrzne prawo,żadnych zasad.

GBur

Opinie o pracodawcy budują jego pracownicy,tu niestety nie ma czego pochwalić... Niemily,niecierpliwie,nie panujący nad emocjami prostacy

mhh

mhh....komornik ma za dużo spraw. zbyt wolno wysyła korespondencję. brakuje mu zaangażowania. liczy się dla niego tylko zaliczka w wysokości 200 zł. mniej spraw i więcej czynności poza biurem, a będzie warto placic 200 zł a nawet i 300 zł za zaliczkę i nadzieje na odzyskanie długu.

Gimpop

Ta firma[usunięte przez moderatora] działający przy sądzie w Obornikach Wielkopolskich to jest chyba jakaś kpina , zleciłem jej ściągnięcie długu zasądzonego przez sąd a oni są bezsilni nic nie mogą zrobić , więc po o taki komornik pytam się chyba do brania pieniędzy , w każdym razie nie polecam usług tego pana bo dla mnie to żenada w przedszkolu potrafią lepiej myśleć , nie polecam szkoda czasu i pieniędzy kasuje 200zł i nic nie robi ,idzie się spytać czy dłużnik ma coś na siebie , po odpowiedzi że nic , komornik idzie w długą i nic więcej nie robi , tak to ja też potrafię , a po co wierzyciel ma zapłacić 200zł jak może zapłacić 400 albo 600 i tak tym samym się skończy , czyli niczym , szkoda nerwów i nadziei , chyba że ktoś ma full kasy

fajka

chyba pisał to sam komornik lub jego lizus

Zostaw opinię o Chojnacki Tomasz Komornik Sądowy - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chojnacki Tomasz Komornik Sądowy