Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki w Oborniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki w Oborniki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Norbert

Szkoda, że nikt z pracowników kancelarii nie korzysta z tego forum. Może ktoś wie o pracy?

Wierzyciel
@Norbert

Szkoda rzeczywiście. Bo tego pana który odbiera telefony i niby rozmawia z ludźmi już dawno nie powinno tam być... (usunięte przez administratora)Oby trafił na godnego siebie!!!

Klient Nowy wpis
@Wierzyciel

Ten pan jest bardzo nie miły kilka krotnie już z nim rozmawiałam prosiliśmy o zaświadczenie przesłanie to czekaliśmy ponad miesiąc dzwoniłam do niego w zeszłym tygodniu to powiedział mi że mam zadzwonić luźniej bo on niema czasu.rozmawiac kpina

Marek777

ProwAdzi windykacje nie zgodnie z prawem Zajmuje konta bankowe i wynagrodzenie w pracy w taki sobie znalazł sposób by człowieka pozostawić bez środków do życia. Zakład pracy wysyła mu 60% wynagrodzenia i kiedy wolna już cześć po jego zajęciu wysyła Na konto to drugi raz z tych samych środków zabiera żadne argumenty,Prośby, telefony, pisma, skargi na jego działania nie poprawiaja sytuacji... ludzie którym się trafił ten pan są bez radni i bez środków do życia.. moją kobiete ten „człowiek” doprowadził do depresji i próby samobójczej.. zrobcie coś z tym „człowiekiem”

TeDe Nowy wpis
@Marek777

Z podobnym chooooejm miałem do czynienia w Trzciance - czarnecki. Głupi dzwon zrobił raz zajęcie, drugi raz zajęcie na to samo a jak chooooja postraszyłem i napisałem mu dosadnego e-maila to mi jakaś (usunięte przez administratora) odpisała że to wina banku bo zrobił zajęcie na dwa razy. Jak mi kootas oddał co zajął nie zgodnie z prawem to jeszcze kutafoniec odliczył sobie koszty obsługi przelewu i koszty za transakcję, którą pobiera bank.Takich the billi każdy powinien mieć możliwość odpowiednio rozliczyć.

Błażej Nowy wpis

@Marek777 To jest forum dla pracowników kancelarii a nie dla klientów!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy można w tej firmie awansować ?

wstyd

wysłałem pit patrze a tu nagle ze postępowanie za moimi plecami było i o dziwo w ten dzień co wysłałem e deklaracje kwota nie jest duża ale pismo dostałem 3 tygodnie po czasie czy to zgodne gdzie komornik wie ze mam dzieci i płace innego komornika

aa

Totalny brak kultury i zasad dobrego wychowania.Prostactwo i chamstwo.Ignorowanie i obrażanie ludzi.Tworzą swoje wewnętrzne prawo,żadnych zasad.

GBur

Opinie o pracodawcy budują jego pracownicy,tu niestety nie ma czego pochwalić... Niemily,niecierpliwie,nie panujący nad emocjami prostacy

mhh

mhh....komornik ma za dużo spraw. zbyt wolno wysyła korespondencję. brakuje mu zaangażowania. liczy się dla niego tylko zaliczka w wysokości 200 zł. mniej spraw i więcej czynności poza biurem, a będzie warto placic 200 zł a nawet i 300 zł za zaliczkę i nadzieje na odzyskanie długu.

Gimpop

Ta firma[usunięte przez moderatora] działający przy sądzie w Obornikach Wielkopolskich to jest chyba jakaś kpina , zleciłem jej ściągnięcie długu zasądzonego przez sąd a oni są bezsilni nic nie mogą zrobić , więc po o taki komornik pytam się chyba do brania pieniędzy , w każdym razie nie polecam usług tego pana bo dla mnie to żenada w przedszkolu potrafią lepiej myśleć , nie polecam szkoda czasu i pieniędzy kasuje 200zł i nic nie robi ,idzie się spytać czy dłużnik ma coś na siebie , po odpowiedzi że nic , komornik idzie w długą i nic więcej nie robi , tak to ja też potrafię , a po co wierzyciel ma zapłacić 200zł jak może zapłacić 400 albo 600 i tak tym samym się skończy , czyli niczym , szkoda nerwów i nadziei , chyba że ktoś ma full kasy

fajka

chyba pisał to sam komornik lub jego lizus

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki - Oborniki

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki
  • Mikołaja Kopernika 31 lok. 5