Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.

pro

Pracowałam, a później współpracowałam z EGW Sp. z o.o. z 5 lat. W przypadku, gdy dajesz z siebie dużo, jest to dostrzegane, otwierają się możliwości rozwoju i większych zarobków. Praca dla osób otwartych, lubiących wyzwania, myślących i kreatywnych. Firma inwestuje w szkolenia, w edukację pracowników. Zyskałam tam doświadczenie, które byłoby mi ciężko zdobyć gdzie indziej. Wydoroślałam.

Bartek

Duże wsparcie dla nowych pomysłów i projektów. Otwarcie na rozwój. Firma funduje wiele szkoleń. To bardzo ważne.

EGW

Ostrzegam przed współpracą z tą firmą DNO TOTALNE I WYZYSK

@EGW 07.06.2013 13:23
Ostrzegam przed współpracą z tą firmą DNO TOTALNE I WYZYSK

Co konkretnie spowodowało, ze tak napisałeś /as ? Wg. kryteriów Do Work ta opinia powinna zostzostać usunięta, gdyż nie jest merytoryczna.

Andrzej

Omijajcie to z daleka.

@Andrzej 02.05.2012 20:04
Omijajcie to z daleka.

Co konkretnie spowodowało, ze tak napisałeś? Opinia nie jest merytoryczna.

Zostaw opinię o Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.