Łódź

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi Andrzej Karwecki

Jack London

I bardzo dobrze po jakiego pracujesz u komornika? Są inne kancelarie ,jeśli Cię tak praca biurowa pociąga

zak

no tak przestrzegam, najniższe wynagordzenie + pramia uznaniowa (ale kokosy - może do 400 - 500zł) tak więc jak dostanie się około 1500zł na może lekko wiecej (po poru latach pracy) to szczyt no i oczywiści 0 premii rocznych; no choba że umowa zlecenie gdzie też kokosów nie ma do 5 zł/godzina i tyle NIE POLECAM. A co do podwyżek to marzenia Pan komornik niegdy nie ma pieniedzy dla innych oczywiście ....

wac

Tak praca za najnizsze to jest szczyt marzen

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi Andrzej Karwecki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi Andrzej Karwecki