Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe

Szczecin

Opinie o Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe

Eliza

Pracowalam tam 3 miesiące. Po okresie probnym dostalam umowę na rok- podobno byla ze mnie bardzo zadowolona ale po tygodnu dostalam juz wypowiedzenie ponieważ coś zaczęlo jej nie pasować. Nie wspominam tam dobrze pracy, zawsze trzeba bylo zostac po godzinach. Zalatwianie prywatnych spraw p. Natali to standard (zameldowywanie ludzi w jej mieszkaniach, zanoszenie ksiażek do szkoł jej synow bo zapomnieli) oczywiscie pózniej byl ochrzan dlaczego praca nie wykonana...

x

nadgodziny niepłatne - to fakt. mnie zwolniono ponieważ odszedł duży klient a ja pracowałam najkrócej, pomimo iż rzekomo byli bardzo zadowoleni z mojej pracy. ksiegowa przejmująca po mnie firmy wypowiadała się że KPIR prowadzone przeze mnie wzorcowo i na bieżącą. biuro dobre jak na pierwszą pracę aby zdobyć doświadczenie

Kamilka78

Ja również NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najgorsza firma w jakiej miałam nieprzyjemność pracować właścicielka i jej chamska kierowniczka traktują pracowników jak śmieci, które za marne pieniądze powinni tam spędzać całe dnie. Lubi nie płacić zus-ów za pracownika. Odradzam wszystkim, pod pozorem możliwości nauki zawodu stajecie się tanią siłą roboczą oczywiście na umowie zlecenie bo jak wam nie zapłaci za wypowiedzenie to nie warto iść do sądu. Tak panie wymyśliły sobie robienie biznesu kosztem innych, NIEUCZCIWY PRACODAWCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina24

nie polecam nikomu marne pieniądze, okropna atmosfera w pracy, zbyt wiele firm dla jednej księgowej w skutek czego notorycznie siedzi się po godzinach oczywiście za darmo, bardzo duża rotacja pracowników, omijajcie te miejsce

X

Bardzo uczciwy pracodawca. A to dla mnie było ważne, bo w życiu różnie to bywało. Pensja zawsze była na czas, nic na czarno, każdy miał umowę, wszystko z zusem, fakt - wymaga myślenia i samodzielności w pracy a to nie wszystkim wychodzi.

Gosia

Bardzo dużo wymaga od jednej osoby. Podejście iście komunistyczne- najlepiej pracować w spódnicy. Z pracą nie idzie się wyrobić w ciągu 8 godzin. Płaci bardzo mało a robić trzeba prawie jak na dwa etaty. Nie polecam- ani dla księgowych ani dla sekretarek.

Alicja

Pracowałam niedługo- szefowej nie spodobał się mój strój- dżinsy, których i tak nie widać pod biurkiem, a do którego jesteś przykleszczony od rana do końca pracy. przykładem nie świeci bo inne pracownice, które miały bezpośredni kontakt z klientem mogły je nosić i były widoczne. Trochę komunistyczne podejście do całej "obsługi" klienta. Każdej dziewczynie na rozmowie podkreśla, że szuka idealnej sekretarki, ale jak wiadomo ideałów nie ma więc po co się łudzić:)

Zostaw opinię o Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe