Maza Biuro Rachunkowe

Poznań

Opinie o Maza Biuro Rachunkowe

Praca najgorsza z najgorszych. Płaca najniższa. Wymagania szefostwa najwyższe. Odradzam nawet rozmowy o pracę. Szkoda czasu i nerwów. No chyba że ktoś lubi pracować w warunkach najwyższej inwigilacji. Kamery śledzą każdy ruch a komputery i maile są pod całkowitą kontrolą szefostwa.

kadrowa
@pracownik 13.09.2016 16:58

prawda i pracownik - jeśli możecie podać jakieś szczegóły odnośnie pracy i biura, warunków pracy i płacy to proszę o informacje.

oleniak
@prawda 07.09.2016 09:01
no dziwne to, że znikają, zwłaszcza, że tylko prawdę piszemy , brawo za dodanie, podpisuję się dwoma rękami...

jest az tak zle??

prawda

Lubię to! Choć prawda okazuje się być smutna.

Brawo za prawdę!

Praca Praca w super warunkach 7 godz. Dziennie .Mozna sie zwalniać , dużo wolnego zawsze w święta wolne aż do Nowego Roku . Pracowałam tam 8 lat dużo sie nauczyłam mam teraz tez biuro i jak ktoś coś takiego pisze to znaczy ze jest odporny na wiedzę i nie chce mu sie pracować , szefostwo bardzo zwraca uwagę na wiedzę jakość pracy i kulturę osobistą . Widocznie te osoby jej nie maja . Pozdrawiam

@Były pracownik 12.06.2016 21:18

"można się zwalniać"-cóż za wspaniałomyślność ze strony pracodawcy, bo daje możliwość się zwalniać A z jakiej to pracy nie można się zwalniać?

Księgowa

Ja osobiście jestem zadowolona z współpracy, czasami było jej za dużo, ale taki urok księgowej. Rozstaliśmy się w zgodzie, szefostwo jest dość wyrozumiałe, szczególnie jeśli chodzi o urlopy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Maza Biuro Rachunkowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maza Biuro Rachunkowe