Bill-1 Biuro Rachunkowe Małgorzata Grzelak

Bydgoszcz

Opinie o Bill-1 Biuro Rachunkowe Małgorzata Grzelak

gallanonim

upłynęło wiele czasu, przepraszam, szkoda że współpraca wtedy nie udała się, właścicielka biura posiada wysokie wykształcenie oraz kompetencje

WitStwosz

powiem tak: szkoda tracić czas na skomentowanie tych bzdur. koleżanka stażystka zapomniała wspomniec o swojej zawrotnej, błyskotliwej karierze w księgowosci. W pierwszych 3 dniach stażu wykazałą się jedynie perfekcyjnie opanowaną umiejętnością zażądania chorobowego. Tyle w temacie. Pozdrawia stały pracownik - bo, co ciekawe, od lat pracuje tam niemal niezmienna ekipa a to chyba o czymś świadczy. Pozdrawiam! p.s. nie bardzo wiem o którą księgową chodzi ale jestem pewna że wszystkie wybaczają, pozdrawiają i rozumieją że w tym wieku trzeba dać upust swojej frustracji :)

gallanonim

nie polecam nikomu tej firmy ani tej pani, która nią podobno kieruję, pracowałam tam jakiś czas, głowna księgowa ciągle siedzi na telefonie i plotkuję, albo jej nie ma, bo ma zawsze coś podobno do załatwienia, ma w [usunięte przez moderatora] żeby doradzić innym, najważniejsze są strony o modzie, bardzo wysokie szpilki, miniówka, a jak ktoś o coś konkretnego się pyta, mówi ty nie musisz tego wiedzieć, dziwne zasady panują w tej firmie, nie nastawiającie się na rozwój, szkolenia i pomoc, obłuda do potęgi n-tej

Zostaw opinię o Bill-1 Biuro Rachunkowe Małgorzata Grzelak - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bill-1 Biuro Rachunkowe Małgorzata Grzelak