Anna Adamczyk Biuro Rachunkowe Benefit

Radom

Anna Adamczyk Biuro Rachunkowe Benefit

Opinie o Anna Adamczyk Biuro Rachunkowe Benefit

Czemu pracownicy firmy Benefit Biuro Rachunkowe nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Ewa

Pracowałam w tym Biurze.Właścicielka traktuje pracownika jak prywatną rzecz. Bardzo duże wymagania za bardzo małe pieniądze i bardzo złe warunki pracy, złe oświetlenie i wszystko.

magda

typowy radomski prywaciarz. wymagania i wymagania a pensja głodowa.??

anna

traktują pracownika jak własnego niewolnika.

Zostaw opinię o Anna Adamczyk Biuro Rachunkowe Benefit - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Adamczyk Biuro Rachunkowe Benefit