Al&Tom Kancelaria Usług Marketingowo-Finansowych Biuro Rachunkowe Alicja Tołoko

Zgorzelec

Opinie o Al&Tom Kancelaria Usług Marketingowo-Finansowych Biuro Rachunkowe Alicja Tołoko

As

odradzam, ksiegowa jest (usunięte przez administratora) szorstka w kontakcie,(usunięte przez administratora), chcesz spac spokojnie-z dla od ksiegowej Toloko.

Jag78

fatalna ksiegowa, najtansza w miescie i odpowiednie do ceny ma uslugi. kompletna porazka, odradzam!! przepotopowe myslenie i stan wiedzy.

Zostaw opinię o Al&Tom Kancelaria Usług Marketingowo-Finansowych Biuro Rachunkowe Alicja Tołoko - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Al&Tom Kancelaria Usług Marketingowo-Finansowych Biuro Rachunkowe Alicja Tołoko