Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kamienna Góra 1

Kamienna góra

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kamienna Góra 1

list

Nie polecam , dobrze zarabiają i nic nie robią tylko pupile szefostwa, natomiast reszta ma ciężkie rejony dużo pracy, grożą nie przedłużeniem umowy gdy chce się iść na L4, o urlopie w okresie wakacyjnym można zapomnieć oczywiście pupile dostają po całym urlopie w okresie wakacyjnym aby mogli pojechać na zbiory do niemiec, oprócz tego ulubieńcom szefostwa zdarza się przychodzić do pracy w stanie wskazującym.

Byłeś na rekrutacji w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kamienna Góra 1 lub wiesz coś na jej temat? Dodaj swoją opinię na naszym portalu.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kamienna Góra 1 - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Kamienna Góra 1