Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1 w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1 w Góra Kalwaria

Klient Nowy wpis

Ta placówka nie powinna istnieć, a wszystkich tych niby pracowników do domu porozsyłać i niech szukają konkretnej pracy!!! Tam gdzie nie będą kłamać i odwalać fuszerkę. Ludzie płacą i czekają na przesyłkę a ta banda z poczty nawet nie raczy powiadomić że jest dla ciebie przesyłka, nie mówiąc już o dostarczeniu chociaż pieniądze zainkasowali!!! Rozwalić to dziadostwo i na bezrobocie!!!! Porażka...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aleksandra Nowy wpis
@Klient

Nie no, bezrobocie to podskoczy jak się właśnie to polikwiduje wszystko. Ale jak to nie powiadamiają? A żadnego awizo nie było?

Klient Nowy wpis
@Aleksandra

Nic żadnej informacji!

Aleksandra Nowy wpis

Widząc komentarze niezadowolonych klientów zastanawiam się jak długo poczta by funkcjonowała, gdyby była firmą prywatną. Chamskie podejście do klientów to chyba u nich norma, po co odbierać telefon lub przynosić regularnie listy? Tak szczerze to niektórym pracownikom nie jest czasami głupio z tego powodu? Wasza praca jest tak męcząca, że po prostu nie wyrabiacie?

Agata

A może jednak ktoś z pracowników Poczty Polskiej by się wypowiedział na temat zatrudnienia? Mnie interesują zarobki :) Jakie są oferowane dla listonosza? Czy trzeba przestrzegać wyrabiania jakichś norm? Co w sytuacji gdy danego dnia nie uda się dostarczyć wszystkich listów przewidzianych na dany dzień?

Adam Kozub

W dniu 12.04.2021r wysłałem list polecony ( przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością), priorytetem z opłatą 15,60PLN za dostawę do Góry Kalwaria; dziś jest 15.04.2021 - brak dostawy. Osoba z małymi dziećmi czeka już 3 dzień w domu na ulicy Armii Krajowej na dostawę, jest czynny domofon, jest skrzynka na listy a listu jak nie było tak nie ma. Mało tego, nie ma nawet żadnej informacji że jest przesyłka. Co to w końcu jest za twór- (usunięte przez administratora) w 21wieku?. Mało tego nikt mi nie chce powiedzieć - gdzie jest przesyłka! Jak ta firma funkcjonuje? No jak? Czego nie zostanie rozwiązana? Dlaczego zarząd tej placówki milczy i toleruje taki bałagan?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Praca w garbarni, Baniocha
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Inżynier Budowy - Teletechnika
Jarex Sp.z.o.o
Dawid

A był ktoś na poczcie na praktykach?

Mieszkanka

Praca poczty to jedna wielka porazka. Listonosz na osiedle przy Pijarskiej nie przychodzi przez kilka dni. Listy wysylane z naszej poczty nie docieraja do adresata. Listy dziwnym trafem giną albo trafiaja pod inny adres. W ciagu roku zagubiono dwie paczki. Jedna nigdy sie nie znalazla a druga lezala 3mce na poczcie bez proby dostarczenia. To jest jakis dramat. Mam nadzieję, ze jakies wyzsze wladze wezmą sie za nasza poczte i zrobią porządek. (usunięte przez administratora)

kolargol

Reklamacje do firmy lepiej kierować na adres firmy a nie na forum dla pracowników!

Karol

Od stycznia tego roku nie są dostarczane przesyłki na mój adres pod którym mieszkam prawie trzydzieści lat. Wszystkie przesyłki są zwracane ponownie do nadawcy bo się nagle okazuje że jakby mojego adresu niema i nie istnieje, a mieszkam nawet w tym budynku poczty pod tym samym adresem jak zawsze. Tyle lat nie było problemów z wysyłką czy odbiorem przesyłek, ale ostatnio zrobił się okropny chaos i nie jest to spowodowane pandemią, tylko złym zarządzaniem.Skoro nie daje się już to już w jakiś sposób ogarnąć, to może zamknąć te placówkę lub przenieść w inne miejsce lub zmienić zarządzanie.

Klient poczty

Od godziny próbuję dodzwonić się na tą pocztę i nic. sygnał jest, jednak po kilku sygnałach podana jest informacja że nie ma takiego nr.... nr jest poprawny bo sprawdzałem na kilku stronach.. Po co mają tłumaczyć przez telefon... jeśli komuś napradę zależy to przyjdzie, poczeka w kolejce i się dowie. Pozdrawiam.

Justyna

Na tej poczcie - jeden wielki bałagan , obsługa zerowa, cokolwiek tam załatwić to porażka i nikt nawet telefonu nie odbierze! To po im tam ten telefon! Nawet długopisów nie ma dla klientów! Najlepiej sobie kupić albo przyjść z własnym ! Ludzie tyle płaca za przesyłki obsługę itp ! A te kobiety wiecznie maja nadęta minę ! Czasu traci się tam i nerwów tyle samo! Zgłoszę skargę na ta pocztę bo przesyłki giną albo nie wyjeżdżają z poczty w odpowiednim terminie - za co ja płace !!!!!!!!!!!!!!

Renata
@Justyna

Wypowiadając się na tym forum powinnaś jednak zachowywać większy spokój, bowiem aż tak emocjonalne posty są trochę chaotyczne. A co za tym idzie - trudno z nich cokolwiek wyczytać. Musisz też pamiętać, że osoby pracujące w Poczta Polska mogą mieć również gorszy dzień i właśnie stąd mogą się brać takie "uchybienia". Od Twojego wpisu minął już ponad miesiąc: czy złożyłaś skargę?

Renata

@Konrad Przykro mi - może dalej powinieneś próbować? Skąd aż taka cisza na tym wątku? Przecież firma Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1 funkcjonuje w sposób normalny. Może zatem któryś z pracowników zabrałby głos na temat tego pracodawcy? Bardzo serdecznie do tego namawiam.

Konrad

Nie można się dodzwonić, nikt nie odbiera tekefonów!!!!!!!

Bur...

Ogólna ocena Poczty Polskiej w skali 1-10 to naciągane 3 !!!!!!!!!!

bogdan

Bałagan i lekce ważenie klijętów korespodencja nie dociera do adresata

admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1, produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1 - Góra Kalwaria

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Góra Kalwaria 1