Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów

Białystok

Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów

Opinie o Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów

Seba

Najgorszy syf i urząd w Polsce.!!!

to ja
@Seba 19.12.2017 11:32

Zgadzam się w 100%,dziś rejestrowałem,masakra 5 i pół godziny czekania,kartą płacić nie można bo akurat padło wszystko,zostało latać po mieście i poczty szukać,no i kolejki pilnować przy okazji,szybciej to chyba nawet do lekarza się dostać można,no ale wyjścia nie ma zarejestrować trzeba

Zostaw opinię o Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów