Opinie o Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów w Białystok

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Anna Nowy wpis

Łoho, widzę festiwal wyrzucania żali na forum, że nikt nie rzucił wszystkiego i w podskokach nie popędził obsłużyć jaśnie pana. Szkoda, że szukając opinii o tym jak się tu pracuje muszę czytać te wszystkie wywody. Czy ktoś mi powie jakie tu są warunki pracy? Pewnie stresujące, biorąc pod uwagę podejście niektórych petentów, ale czy pomiędzy pracownikami też są jakieś stresy?

Paulina Nowy wpis

Witajcie, jak wygląda rekrutacja do Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów? Na co się nastawiać? Interesuje mnie to, czy trudno jest przejść rekrutację na pracownika firmy. Odpowiedzcie proszę.

Feliks Nowy wpis

Podpowiecie czy się będą jakieś wakaty szykować w najbliższym czasie ? Może ktoś ma jakieś przecieki

Tomek Nowy wpis

To forum jest przeznaczone dla pracowników więc klienci swoje uwagi powinni zamieszczać w innym miejscu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Białystok
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(144 opinii)
logo firmy Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
logo firmy Samodzielny Przedstawiciel Handlowy
Białystok
Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.
(6 opinii)
logo firmy Monter Klimatyzacji
Ac Kamil Pyrko
Aplikuj na wiele ofert
Bartosz

Jest tu ktoś z pracowników tego Urzędu? Czy możecie powiedzieć na ile zatrudnienie w tym miejscu jest stabilne i czy polecacie nawiązanie współpracy?

maupa

Tragedia, antyludzki urząd, urzędnicy to tępaki i roboty bez ludzkiego zrozumienia i w ogóle rozumu. 0 pomocy jakiejkolwiek, przynieś im wszystko (i tak to mają ale daj jeszcze raz) to łaskawie po dwóch miesiącach wydadzą decyzję. Omijam szerokim łukiem bo można się zarazić rakiem mózgu.

Seba

Najgorszy syf i urząd w Polsce.!!!

to ja
@Seba

Zgadzam się w 100%,dziś rejestrowałem,masakra 5 i pół godziny czekania,kartą płacić nie można bo akurat padło wszystko,zostało latać po mieście i poczty szukać,no i kolejki pilnować przy okazji,szybciej to chyba nawet do lekarza się dostać można,no ale wyjścia nie ma zarejestrować trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów - Białystok

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów?

Liczba opinii klientów firmy Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów, to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów
3/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów