Opinie o Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów w Białystok

counter
3 2 7 5 1
Aga Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja

Witam. Dziś zawitałam do Urzędu z mama która ma pierwsza grupę inwalidztwa. Ponieważ dawno skończyła się ważność dowodu osobistego musiałam zebrać się i przyjechać. Nie myślałam że będzie to dość łatwe gdyż mama ma wiele chorób ale najważniejsza to problem z poruszaniem i że wzrokiem. Jest prawie niewiadoma. Już przy samym wejściu byłam miłe zaskoczona. Pracownicy potraktowali nas bardzo miło oferując swoją pomoc. Przy załatwianiu formalności pani w okienku niczym od nich nie odbiegając była bardzo pomocna i wyrozumiała. Na sam koniec bardzo miła pani również zaoferowała swoją pomoc. Na koniec pragnę uchylić czoła pracownikom urzędu miejskiego w Białymstoku. Obsługa petenta na wysokim poziomie. Pozdrawiam.

Tak1Nie
Tomek Nowy wpis

To forum jest przeznaczone dla pracowników więc klienci swoje uwagi powinni zamieszczać w innym miejscu.

Mariusz Nowy wpis
Klient

W skrócie porażka - byłem dzisiaj 22 sierpnia / sobota pracująca/ - chciałem załatwić rejestrację pojazdu w drzwiach barykada . Pani przekazała ,że jeżeli nie jestem umówiony telefonicznie to mogę se iść do domu , fajnie , więc poprosiłem ,że jest to dla mnie ważne i poczekam może ktoś nie przyjdzie na umówioną wizytę lub wejdę pomiędzy osobami, miałem wypełnione wszystkie dokumenty i zrobione opłaty , ale niestety , widać ,że kobieta przyszła do pracy za karę i sprawiło jej to ogromną satysfakcje w sobotę odesłać patenta do domu . Reasumując niech nasz Prezydent p. Truskolaski nie opowiada głupot o urzędach , które są przyjazne mieszkańcom . A pani , która przyszła za karę do pracy proponuję przenieść się do dyskontu spożywczego na kasę wtedy doceni swoją obecną pracę - na pewno niejedna osoba by sie z nią zamieniła.

Bartosz Nowy wpis

Jest tu ktoś z pracowników tego Urzędu? Czy możecie powiedzieć na ile zatrudnienie w tym miejscu jest stabilne i czy polecacie nawiązanie współpracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

maupa

Tragedia, antyludzki urząd, urzędnicy to tępaki i roboty bez ludzkiego zrozumienia i w ogóle rozumu. 0 pomocy jakiejkolwiek, przynieś im wszystko (i tak to mają ale daj jeszcze raz) to łaskawie po dwóch miesiącach wydadzą decyzję. Omijam szerokim łukiem bo można się zarazić rakiem mózgu.

Seba

Najgorszy syf i urząd w Polsce.!!!

Tak1Nie

to ja
@Seba

Zgadzam się w 100%,dziś rejestrowałem,masakra 5 i pół godziny czekania,kartą płacić nie można bo akurat padło wszystko,zostało latać po mieście i poczty szukać,no i kolejki pilnować przy okazji,szybciej to chyba nawet do lekarza się dostać można,no ale wyjścia nie ma zarejestrować trzeba

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miejski Departament Obsługi Mieszkańców Referat Rejestracji Pojazdów - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.