Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Bielsko-Biała

Bielsko-biała

Opinie o Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Bielsko-Biała

Dworak

pani inspektor K nie ma czasu na nic , brak terminowych odpowiedzi na pisma urzędowe . Próba zastraszania petentów ,zamiatanie spraw pod dywan to norma .Wieczny bałagan i brak kompetencji.Powinien się tym zająć Wojewódzki inspektorat.

doald k.

jaka pani kierownik taki cały inspektorat… brak kultury, olewanie petentów, totalne chamstwo przy załatwianiu spraw, podrabianie dokumentów, stronniczość na porządku dziennym…

Zostaw opinię o Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Bielsko-Biała - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Bielsko-Biała