Hotel Alex

Zamość

Opinie o Hotel Alex

Grupowicz

W pełni zasłużony negatyw. Pani na recepcji( właścicielka) bardzo nie miła a wręcz odstraszająca klientów. Nie można o nic zapytać bo we wszystkim widzi problem. Recepcja jest sercem hotelu a więc z podejsciem nastawionym wyłącznie na pieniądz e kiepską przyszłośc tego ośrodka.

cksa

zdecydowanie nie polecam, w pokojach duszący zapach, w pokoju w którym przebywałam nie dało się do końca otworzyć okna, brak jakichkolwiek zasłonek, rolety nie pomagały po otwarciu okna także każdy mógł z ulicy zobaczyć co się dzieje w pokoju, w łazienkach niezbyt czysto, nie za miła obsługa, do tego po przyjeździe okazało się ze nie zameldowali nas i gdyby nie było wolnego pokoju spalibyśmy w samochodzie także zdecydowanie na nie! jeśli zastanawiacie się pomiędzy tym a innym hotelem zdecydowanie wybierzcie inny

Tytus

Reklama tego hotelu w Internecie z rzeczywistością ma niewiele wspólnego, nie polecam.

Zostaw opinię o Hotel Alex - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Alex