Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o. w Zamość

Agnieszka

Tak "opryskliwego" kontaktu mailowego dawno nie doświadczyłam. Poproszono mnie w drugim mailu o CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM :) Pani Anna bardzo się stara, aby klientów nie było. A może to po prostu pralnia?

Grażyna
@Agnieszka

A co Ty im napisałaś?xd Bo wiesz może to trochę rozjaśni sprawę

andrzej Nowy wpis
@Agnieszka

A moze chciałas mercedesa w cenie malucha ?, nie bronię Pani Ani, ale trochę trąci buractwemi hejtem , bo kazali Ci przeczytać uważnie, co oferują, nie uważasz ? trochę obrażona księzniczka

Grażyna Nowy wpis

No trochę niby tak ale w sumie fajnie byłoby poznać kontekst sytuacji. Może ktoś z firmy wie coś na ten temat? W końcu ktoś pisał tę treść

BP ELŻBIETA Nowy wpis
@andrzej

WSZYSTKO SUPER, POLECAM. PISZĄ BARDZO SZCZEGÓŁOWO CO OFERUJĄ I JAKIE USŁUGI DODATKOWE WCHODZĄ I ILE KOSZTUJĄ. KILKA RZY NOCOWALIŚMY Z BIURA I ZAWSZE BYŁO OK .JA POLECAM HOTEL I OBSŁUGĘ.

Czarna bestia

Uważajcie na ten hotel a zwłaszcza na czarną jędze w hotelu na recepcji jest wszystkiego ciekawa wredna z mordy widać co to za człowiek. Reszta obsługi oki panie sprzątające super miłe pomocne można pogadać pośmiać sie. Szczerze to z tego całego obiektu to one są najlepsze. Jedzenie oki Pokoje? Mało miejsca ale czyste.

Grażyna
@Czarna bestia

A wyposażenie tych pokoi? I co z tą Panią z recepcji, ona coś konkretnego wam zrobiła, że tak oceniasz ją niefajnie? :(

Basia
@Czarna bestia

panie z recepcji przemiłe,nie wiem kto Ci co zrobił, ale warto byłoby wyjaśnić , bo kogoś oczerniasz

ewa
@Basia

nie zgadzam się z opinią,ze nie polecacie hotelu.Panie na recepcji pomocne,i miłe.Myślę ze jak piszesz , to konkrety, bo mam wrażenie,ze hejtujesz osobę, nie hotel.

Iwona Nowy wpis
@Czarna bestia

Wszystkie Panie w tym hotelu są mile.. Pani z czarnymi włosami jest przemiłą osobą.. Często korzystam z noclego..gdyż jeżdżę na szkolenia. I pracuje z ludźmi.. Dziwie się dlaczego ktoś mógł tak napisać Napewno nie gość . . Karma zawsze wraca do takich ludzi .

stanisław

Pani menager odstrasza od pobytu w hotelu. Panie w recepcji miłe. Śniadanie skromne. Dla wycieczek nie podaje się bułek na śniadanie. Szukaj innego noclegu

sonia
@stanisław

szanowny Panie , menu śniadaniowe zależne od kwoty, jaką Pan przeznaczył na wycieczkę.Myślę ze 2 dania ciepłe i 8 pozostałych przystawek to za 25 zł az nadto .Niektórzy tak w domu nie jedzą.Pan sam utrudniał sobie od początku , szukając dziury w całym.Dla nas najważniejsza była opinia pozostałych uczestników i którzy wyjeżdżali zadowoleni , dziekując za miły pobyt i przepraszając za Pana ZACHOWANIE.Nota bene , bagieki to też takie bułeczki - tak dla Pana wiedzy - dziwne ,że nikt ich nie jadł , jak podaliśmy, świeżutkie, jeszcze ciepłe, tylko Pan teraz nas szkaluje..Teraz ludzie wolą ciemne pieczywo .

Xd
@sonia

,,Teraz ludzie wolą ciemne pieczywo,, hahah Odgrzewane rzeczy jako pozostałość z dnia poprzedniego to też standard ale tego miejsca.

@Xd

skąd wiesz, że jedzenie jest z poprzedniego dnia? jesteś pracownikiem tej firmy?

Hejt dla hejterów

Jako były pracownik muszę bo się uduszę. Widziałem ofertę pracy w tym obozie na łączone stanowisko recepcjonista- kelner. W ofercie powinno być kelner jako stanowisko główne. DOdatkowo zostało pominięte kilka innych stanowisk chociażby takich jak zmywacz, sprzątacz i kilka jeszcze dodatkowych o których opowiem. Do twoich obowiązków należeć będzie obsługa śniadań, często też przygotowywanie tych śniadań . Oczywiście zmywanie talerzy i sprzątanie sali i łazienek. Nastawianie prania(ręczniki hotelowe, obrusy, nakładki na krzesła) prasowanie tych rzeczy. Noszenie wody (zgrzewek) na 2pietro bez windy. Jak będziesz się nudzić to masz zapewnione 2eazy w roku mycie okien . Zamiatanie schodów, i mycie korytarzy zapewnione masz codziennie. Noszenie stołów i krzeseł też jest normą i masz to robić sam . Współczucie dla koleżanek. Nie martw się i tak przez szefowa będziesz uważany za nieroba, co tylko śpi po nocach i nic nie robi. Jeżeli liczysz na jakiekolwiek zrozumienie czy docenienie to nie tutaj. Tak jak w ogłoszeniu stanowisko łączone z wieloma innymi kelner, recepcjonista, sprzątacz, zmywacz , nosiłkowy, pomoc kuchenna .wiesz juz dlaczego szukają młodej energicznej osoby żeby miała siłę tyrać na wszystkich stanowiskach. A i tak właścicielka uważa że płaci Ci za nic. Jeżeli masz możliwość omijaj to miejsce.

dorota
@Hejt dla hejterów

szkoda ,że się nie udusiłas pisząc takie bzdury .Szefowa w rozmowie uprzedza o tym, ze krucho z personelem i czasami trzeba zrobić coś dodatkowo.A co dziwnego jest w tym ,ze każe dbać o porządek - chciałąbyś przyjechać do brudnego hotelu .Nie wiem dlaczego hejtujesz, ale teraz dużo pomagają Panowie techniczni , ktorzy noszą pościel , wodę i pomagaja w noszeniu stołow.Zresztą co w tym dziwnego ,ze kelner ma ustawić i nakryć stoły .Naprawdę nie kompromituj się , nie wiem co Ci tam nie wyszło , ale pracuję tam już kilka lat i wszystkim mogę napisać ,że szefostwo pracuje razem z nami , nie oszczędzając się. Naprawdę nie wiem, skąd ten hejt na nich, są w porzadku , a wypłata to rzecz święta.

Hejt dla hejterów
@dorota

Nie będę Ci tłumaczyć rzeczy oczywistych ,, dodatkowo,, a rzeczy które masz wykonywać stałe to dwie różne rzeczy Pani Doroto. Od sprzątania hotelu są tzw pokojowe a nie kelner . Od nakrywania a i owszem ale nie od dźwigania ciężkich rzeczy . Przypominam że kelner a koń to dwa różne odrębne ssaki. W życiu wyszło mi to że na szczęście długo tam nie popracowałem.

Haha
@dorota

Dziewczyno nie ośmieszaj się xd to że ty tam pracujesz za śmieszne pieniądze i odpowiadają tobie takie warunki i wyzysk za to nie znaczy że każdy ma się godzić na pomiatanie i wyzwiska ze strony psychicznie chorej i nerwowej szefowej

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zamość
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
Kredyt Inkaso S.A.
Masakra

Nie polecam pracy w tym hotelu? Czy co to tam jest?! Bardzo nie miłe współpracowniczki bardzo bardzo śmieszne pieniądze za naprawdę ciężką pracę i ciągłe poganianie i Ne rzadko wyzwiska od współpracowniczek o chorej na łeb szefowej nie wspomnę stosowanie (usunięte przez administratora) jest jest tam na porządku dziennym

Szkoda czasu na tego pracodawcę . Brak umowy , śmieszna stawka. Zakres obowiązków przynieś wynieś pozamiatał. Miejsce dla świeżaka być może wydawać się ok , nie dla osoby która chciała by się rozwijać . Brak możliwości awansu.

Jcjjj

Okropnie się tam pracuje zrezygnowałem po jednym dniu , nikogo o nic się nie można się zapytać masz robić tysiąc rzeczy ale tak naprawdę nikt nie chce Ci udzielić odpowiedzi gdzie znajdują się środki czystości, wszyscy jacyś nie nawistnie nastawieni o okropnej właścicielce nie wspomnę ta baba potrzebuje dobrego psychiatry i mocnych tabletek na uspokojenie kobieta ma na bank ze sobą bardzo duży problem ogólnie tsm jesteś osobą od wszystkiego i od niczego jeżeli chcesz być traktowany gorzej niż zero za psie pieniądze i lubisz być wykorzystywany i wyzywany przez psychicznie chorą nerwową właścicielkę to ta oferta jest właśnie dla ciebie

BASIA
@Jcjjj

CO ZA BZDURA, ŻADNEGO MĘŻCZYZNY NIE PRZYJMOWALIŚMY DO PRACY , Znowu hejt .Kto chce pracować , ten pracuje.A płacą dobrze,za dobrze wykonaną pracę.

justyna
@Jcjjj

jestem pracownikiem, fakt , szefowa jest nerwowa, ale sprawiedliwa i dobrze płaci,Rozumiem,ze jakaś Pani nie zdołała się załapać na sprzątanie, bo środkami czystości one się zajmują albo nie dogadała się z naszymi pokojowymi,ze teraz zieje jadem .Rzadko mi się zdarza wypowiadać na temat pracodawcy , ale ten wpis to bzdura totalna. zamiast czytać te bzdury , lepiej porozmawiać z pracownikami.

@Jcjjj

W punkt. Dobrze płaci hahaha . Jeżeli pracujesz po 180godzin lub więcej i masz płacone 11zl poniżej najniższej krajowej to sorry to są głodowe stawki a nie godziwa zapłata. Wszystkie wpisy od Basi i Justyny pisane są ręką pani Ani. Bezczelność nie zna miary. Skoro to takie dobre wynagrodzenie to życzyć tylko córce żeby tak dobrze zarabiała. Hipokryzja w najwyższej postaci

A ja mam wrażenie, że dobre opinie jakie ma firma bardzo drażnią konkurencję

Rasta
@Ewa

Hahaha . 90% pozytywów pisane jest ręką właścicielki.

Magdalena

Witam Nocowałam w hotelu 3 noce. Pokoje czyste. Bardzo miła obsługa. Obfite śniadania,bardzo apetycznie podane indywidualnie dla gościa. Bardzo polecam .

Kg bbkj

Bardzo pretensjonalna i nie miła starsza pani na recepcji i i gruba blondyna o wyglądzie Niemki z czerwoną twarzą też masakrycznie nie miła... w pokojach brudno, cały kurz zamieciony pod łóżko w pokoju PRL mały telewizorek brzydkie widoki ogółem brudno niedobre jedzenie i baaaardzo nie miła obsługa jak za taką cenę wybierzcie inny hotel

Marzena

Czy w dziale marketingu jest jakiś socjal pracowniczy? Jeśli tak, to na co jest przeznaczany w Alex? Są wczasy pod gruszą, paczki etc?

?
@Marzena

Tutaj nie ma nic żadnego socjalu, nadgodzin też nie ma .masz płacone jako normalna stawkę. Trasa w święta dni wolne za psie pieniądze.

Halinka2235

Opinia Moje sugestie dla Hotel Alex: Bardzo nie miła i nie sympatyczna obsługa w recepcji . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:

Grupowicz

W pełni zasłużony negatyw. Pani na recepcji( właścicielka) bardzo nie miła a wręcz odstraszająca klientów. Nie można o nic zapytać bo we wszystkim widzi problem. Recepcja jest sercem hotelu a więc z podejsciem nastawionym wyłącznie na pieniądz e kiepską przyszłośc tego ośrodka.

cksa

zdecydowanie nie polecam, w pokojach duszący zapach, w pokoju w którym przebywałam nie dało się do końca otworzyć okna, brak jakichkolwiek zasłonek, rolety nie pomagały po otwarciu okna także każdy mógł z ulicy zobaczyć co się dzieje w pokoju, w łazienkach niezbyt czysto, nie za miła obsługa, do tego po przyjeździe okazało się ze nie zameldowali nas i gdyby nie było wolnego pokoju spalibyśmy w samochodzie także zdecydowanie na nie! jeśli zastanawiacie się pomiędzy tym a innym hotelem zdecydowanie wybierzcie inny

Tytus

Reklama tego hotelu w Internecie z rzeczywistością ma niewiele wspólnego, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o.
  • Stefana Okrzei 32
    22-400 Zamość
  • NIP: 9222640791 REGON: 951201400 KRS: 0000173326

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o.