Komitet Ochrony Praw Dziecka Centrum Interwencyjne

Opinie o Komitet Ochrony Praw Dziecka Centrum Interwencyjne

Ola

Fajny staż w dziale PR i pozyskiwania środków- dużo się dzieje i ciekawie. staż zakończony i aż szkoda, że nie mogłam dłużej zostać. dzięki :-)

Ona

Polecam staż w dziale PR i pozyskiwania środków, dużo pracy, duża odpowiedzialność- akurat byłam w trakcie remontu i przygotowania do przeprowadzki. total. ale kierownictwo fajne.

Kika

Czyżby? Być może Ośrodek Interwencyjny był ok, ale Dział promocji to porażka. Lubią wykorzystywać stazystów- ale taki urok ngo-sów :/

Zostaw opinię o Komitet Ochrony Praw Dziecka Centrum Interwencyjne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komitet Ochrony Praw Dziecka Centrum Interwencyjne