LUXPOL

Częstochowa

Opinie o LUXPOL

Ula

Czy jest jakiś powód, że tak dawno nikt nie pisał? Jest albo bardzo dobrze albo bardzo źle? Interesuje mnie praca w firmie, co wy na to?

Julita

Jak wynika ze strony interenetowej firmy @nowy cały czas poszerzają swój asortyment więc na pewno potrzebują przez to więcej pracowników. Ktoś z obecnych pracujących może to potwierdzić i dać innym poszukującym pracy znać jak teraz jest w LUXPOL-u?

berrren

umowa o pracę na pewno jest cenna szczególnie w przypadku pracy fizycznej

Nowy

Nikt już w tej firmie nie pracuje czy Tak się poprawiło bo z tego co czytam to jakaś straszna ta firma, dajcie jakieś info

Były pracownik Luxpolu

Trzeba przyznać produkty mają dobre, ale to jedyny + tej firmy. Pracowałem tam przez 6 miesięcy, z czego 3 [usunięte przez moderatora] jak się okazało po fakcie. Pieniądze najszybciej dostałem 13 (czyli 3 dni po terminie), przeciętnie 7 do 15 dni po terminie. Przychodziły SMS'y na komórkę że firma nie zapłaciła rachunku za tel. Co do auta, to Panda jak Panda, ale fakt jeśli chodzi o bezpieczeństwo to tragedia, w mojej wystawały druty z opon, "TO NIC, NIC SIĘ NIE STANIE NIECH PAN TYLKO SPOGLĄDA OD CZASU DO CZASU NA OPONY". Powiem tak jak ktoś chce sobie pojezdzić autem i podzwonić przez służbową komórkę, to polecam. Kariery w tej firmie się nie zrobi, a pieniędzy się nie dostanie.

ja

totalna beznadzieja! kasy nie płaca na czas! samochody totalne padło zero dbałosci o bezpieczenstwo! nie polecam

to nie praca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przestrzegam

beznadzieja przestrzegam

bunny -ona

tak popieram pracowalam w tym [usunięte przez moderatora] niech was Bóg broni przed nimi

syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 1000 podstawa o premii zapomnij samochod zlom fiat panda na gazie jak ktos chce pracowac u tych [usunięte przez moderatora] to nie polecam

Zostaw opinię o LUXPOL - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUXPOL