Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUXPOL w Częstochowa

Kacper Nowy wpis

Jakie ma lider w firmie zarobki?

Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w LUXPOL o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dominik Nowy wpis

Witam, muszę powiedzieć że firma Luxpol Cosmetics przeszła niesamowitą metamorfozę, zmieniło się bardzo dużo, począwszy od lokalizacji, floty samochodów, asortymentu na którym doświadczeni handlowcy mogą się doskonale wykazać. Zarobki na bardo dobrym poziomie, dobra rzetelna praca jest odpowiednio wynagradzana. Niemożna narzekać na kadrę zarządzająca, pracuję się tu naprawdę dobrze i bez stresu i presji, w tej firmie pracuję 2 lata. Co jest najważniejsze to osoby kreatywne mają ogromne możliwości wykazania swoich umiejętności. Ja osobiście zachęcam ambitne osoby do pracy w tej firmie.

Wiktor Nowy wpis

Słyszałem, że to dobra firma i pewnie tak jest patrząc na forum.

Chętny do pracy

Czy firma normalnie funkcjonuje? Szkoda, że nikt nie pisze!!!

Czy po rozmowie w LUXPOL rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Może spróbuję ,lubię wyzwania.Jeśli pracodawca zrobi mnie w rogi to @wiem co zrobić flsj

Ula

Czy jest jakiś powód, że tak dawno nikt nie pisał? Jest albo bardzo dobrze albo bardzo źle? Interesuje mnie praca w firmie, co wy na to?

Julita

Jak wynika ze strony interenetowej firmy @nowy cały czas poszerzają swój asortyment więc na pewno potrzebują przez to więcej pracowników. Ktoś z obecnych pracujących może to potwierdzić i dać innym poszukującym pracy znać jak teraz jest w LUXPOL-u?

berrren

umowa o pracę na pewno jest cenna szczególnie w przypadku pracy fizycznej

Nikt już w tej firmie nie pracuje czy Tak się poprawiło bo z tego co czytam to jakaś straszna ta firma, dajcie jakieś info

Były pracownik Luxpolu

Trzeba przyznać produkty mają dobre, ale to jedyny + tej firmy. Pracowałem tam przez 6 miesięcy, z czego 3 [usunięte przez moderatora] jak się okazało po fakcie. Pieniądze najszybciej dostałem 13 (czyli 3 dni po terminie), przeciętnie 7 do 15 dni po terminie. Przychodziły SMS'y na komórkę że firma nie zapłaciła rachunku za tel. Co do auta, to Panda jak Panda, ale fakt jeśli chodzi o bezpieczeństwo to tragedia, w mojej wystawały druty z opon, "TO NIC, NIC SIĘ NIE STANIE NIECH PAN TYLKO SPOGLĄDA OD CZASU DO CZASU NA OPONY". Powiem tak jak ktoś chce sobie pojezdzić autem i podzwonić przez służbową komórkę, to polecam. Kariery w tej firmie się nie zrobi, a pieniędzy się nie dostanie.

totalna beznadzieja! kasy nie płaca na czas! samochody totalne padło zero dbałosci o bezpieczenstwo! nie polecam

to nie praca to (usunięte przez administratora) przestrzegam

beznadzieja przestrzegam

bunny -ona

tak popieram pracowalam w tym [usunięte przez moderatora] niech was Bóg broni przed nimi

syf (usunięte przez administratora) 1000 podstawa o premii zapomnij samochod zlom fiat panda na gazie jak ktos chce pracowac u tych [usunięte przez moderatora] to nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LUXPOL - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042