Opinie o Stowarzyszenie Prorew w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Prorew. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stowarzyszenie Prorew o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Prorew w Kielce

krys Nowy wpis

A ja nie polecam. Albo mialam pecha, albo komentarze z dołu są prawdziwe. Pani AGN... bardzo niesympatyczna. Dzwonisz do niej 10 razy to nie odbierze, a jak coś potrzebuje to sama dzwoni co chwile i nie odpuszcza..... Piszesz maila do Pani PAU to nie odpisuje. Dzwonisz - nie odbiera. A potem kieruję ciebie do AGN i sytuacja od nowa :) Dokumenty dostarczane zawsze w terminie a i tak opóźnienia zawsze z kasą były więc dziwne że u was wszytko idealnie i nagle wszyscy zachwyceni......

Ola Nowy wpis

Świetni ludzie, zawsze dostałam odpowiedz na zadane przeze mnie pytania. Stały kontakt, wypłaty zawsze w terminie :)

Elżbieta Nowy wpis
@Ola

Pracowałaś bezpośrednio w Prorew? Czy brałaś udział w organizowanych przez nich stażach? Prowadzą w ogóle jeszcze takie projekty unijne?

Krzysiek Nowy wpis

Zdecydowanie polecam. Firma rzetelna a jeśli są lekkie opóźnienia to sytuacje losowe, nikt tego noebprewidzi a troche zrozumienia. Fajna ekipa, zgrani ludzie. :)

Elka

Konpetentne osoby, dobra atmosfera w firmie, zawsze udzielanie informacji. Nie rozumiem wypowiedzi że telefony są nie odbierane bo to bzdura, na email tez zawsze odpisywane więc informacje wyssane z palca. Jeśli chodzi o wypłaty to jeżeli stażysta nie dostarczy dokumentów to stąd te opóźnienia, ale oczywiście stażyści nie potrafią się przyznać i najlepiej podawać źle informacje. Polecam!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stowarzyszenie Prorew? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

@Matylda w takim razie napisz coś więcej o doświadczeniach z tą firmą?

Matylda

Mam pozytywne doświadczenia z firmą prorew. Jak najbardziej polecam :)

Pati

Super zespol i pozytywna atmosfera w pracy :) mozliwosc rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zgrany zespół otwarty na współpracę i dobra atmosfera w pracy!

Monia

Czy PROREW to jest ta sama instytucja która organizuje szkolenia w Tomaszowie Mazowieckim w biurze projektu PRO EUROPA? Zapisałam się na te szkolenia we wrześniu 2019. Byłam na spotkaniu w listopadzie podpisałam umowę. Szkolenia miały sie zacząć grudzień styczeń. Jest prawie luty a nic niewiadomo znów spotkanie i podpisywanie umowy i innych papierów. Nwm co jest grane.

nata

Wszystko ciagnie sie w nieskonczonosc i nic nigdy nie wiadomo.... Co na papierze to jedno a zycie drugie... Nie znaja takiego slowa jak punktualnosc i dobra organizacja.. Nie polecam...

I tyle

(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

Grażyna

Zastanawiam się nad powodem takiej ciszy. Od dawna nikt z pracujących osób nie zamieścił swojej opinii o pracy?

Stażystka

Macie może kontakt z tym stowarzyszeniem bo niestety nie oddali mi za bilety pieniędzy a nie odbierają telefonu jak dzwonie?

Filip

Jesteście pewni, że firma nie zasługuje na dobre opinie?

Na szczescie juz po stazu...
@Filip

Jesli ktos lubi odbywac staz i nie dostawac za to pieniedzy, to moze dac dobra opinie. Kto co lubi...

Stażystka
@Na szczescie juz po stazu...

Czy może ktoś wie jak się skontaktować z tym stowarzyszeniem bo telefonów nie odbierają na maila nie odpisują a nie oddali mi jeszcze za bilety pieniędzy?

Aneta

Mam porównanie z wieloma innymi tego typu stowarzyszeniami/firmami,jestem w trakcie kursu i drugi raz napewno nie skorzystałabym-od momentu podpisania umowy do rozpoczęcia kursu minęło ze 2 miesiące,jobcoaching-spotkania, trwający dosłownie po niespełna 5 min,na samym kursie zaskoczyło mnie też to,że ,,cateringiem" nazywają słabej jakości herbatniki i najtańszą herbatę,kawę z Biedronki...już jestem ciekawa,jak będzie wyglądał staż i ile potrwa aż się on zacznie,bo to że będzie to wszystko trwało w nieskończoność jest pewne.

Małgorzata
@Aneta

Od momentu Twojej wypowiedzi minął miesiąc. Czy powiesz nam, jak wyglądała wspomniana kwestia stażu? Czy rzeczywiście było aż tak źle? A może pozytywnie się zaskoczyłaś i wszystko przebiega dobrze?

Pedro

Czy stowarzyszenie potrzebuje pracowników? Do jakich prac może ktoś wie?

Czarek

Od lutego 2017 do października 2018 prowadzą ciekawy projekt. Może ktoś podpowie coś więcej?

Oszukana
@Czarek

Od lutego do pazdziernika mowisz... mialam do czynienia z tym stowarzyszeniem i nie polecam...bo bedziesz mial w lutym staz a w pazdzierniku pieniadze i to nie za caly miesiac

BARAN

Podzielam wątpliwości gdyż jestem po kursie i ponad 6m-cy po zarejestrowaniu nie mam umowy, na podane nr.tel. nie można się skontaktować, kompletny brak profesjonalizmu i wiedzy o życiu ze strony psychologa ,programy realizowane na kursach odbiegają tematycznie odpytań na egzaminie.Ogólnie nie ma żadnej osoby kierującej z którą można się kontaktować.Także odradzam to stowarzyszenie.Polecam CONSULTOR-z Lublina

Na stażu ktoś musi uczyć takiego pracownika i widocznie w firmie tak chcą robić!

Yarex

Nie placa za staze . Pralnia pieniedzy unijnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Prorew - Kielce

Stowarzyszenie Prorew
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Karola Szymanowskiego 3 lok. 58
    25-361 Kielce