Korpo Sp. z o.o.

Opinie o Korpo Sp. z o.o.

Zainteresowany

Mam pytanie ile zarabia pracownik na umowie przez agencje i czy jest to rzeczywiście aż rok?Czy trzeba pracować we wszystkie soboty po ranny zmianach i jak wygląda system premiowania?Dziękuję za szczerą odpowiedź.

buuu

ooj... co to? Nowe konto Korpo Jawor? Takie czyste? Bez opinii? zapraszam na starą stronę! Warto poczytać!

Zostaw opinię o Korpo Sp. z o.o. - 59-400 jawor ul. wrocławska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korpo Sp. z o.o.