Aura Centrum Doradztwa Ekologicznego Katarzyna Bakalarz

Bolesławiec

Opinie o Aura Centrum Doradztwa Ekologicznego Katarzyna Bakalarz

strataczasu

Strata czasu... człowiek odchodzi z stamtąd sfrustrowany. Brak szacunku dla pracowników, których uważają za głąbów i nierobów.

vps

Wymagania bardzo wysokie a płacą najniższą krajową.Właścicielka sama ledwo Ochronę Środowiska skończyła,żeby tylko mieć papier. Ścieżka kariery utorowana poprzez znajomości.

m

Nie polecam !Niefajna atmosfera, ciągła kontrola, praca za najniższą krajową a wymagania jakby płacili 5 razy tyle. Co tu mówić dużo - ciągła rotacja pracowników mówi sama za siebie.

``

Ciekawa jestem opinii bo właśnie rekrutację tam prowadzą na dwa stanowiska....

lena

[usunięte przez moderatora] . Ja jestem po IŚ i sama zrezygnowałam, bo tematy mnie przerosły.

xxx

Strata czasu, śmiesznie niskie zarobki, beznadziejna atmosfera, [usunięte przez moderatora] Nie polecam ! A wcześniejszy komentarz to chyba nie dotyczył tej firmy...

Zostaw opinię o Aura Centrum Doradztwa Ekologicznego Katarzyna Bakalarz - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aura Centrum Doradztwa Ekologicznego Katarzyna Bakalarz