Zapnet Karol Zapart

Sośnie

Opinie o Zapnet Karol Zapart

bartek

ten internet to totalna kicha ping ogromny w ciagu dnia w nocy tez kiepsko nie ma mozliwosci grania gier online (posiadam zestaw za 7k wiec raczej robi robote) nie polecam

klient

najgorsze badziewie w ciągu dnia internet jest od 2 do 3 godzin nie wspomnę wieczorem nie ma wcale NIE POLECAM !!!!

Agu

Ja polecam. Mam ten internet 4Mb od 2,5 roku i jak do tej pory nie mam się do czego doczepić. Śmiga w każdych warunkach atmosferycznych.Gdy raz zaczął mi "przycinać" to momentalnie pojawił się serwis i wymienił antenę. Prędkość zgodna z deklarowaną. Miła i kompetentna obsługa. Ja jestem zadowolony. Oby tak dalej.

NickT

Najgorszy dostawca Internetu w Polsce. 10-cio krotnie niższa szybkość łącza niż deklarowana w umowie, beznadziejny serwis, a właściciel to drobny cwaniaczek. Odradzam ZapNet od Karola Zaparta!!

Zostaw opinię o Zapnet Karol Zapart - Sośnie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zapnet Karol Zapart