Zapnet Karol Zapart

Sośnie

Zapnet Karol Zapart

Opinie o Zapnet Karol Zapart

NICEK

Potwierdzam powyższe opinie. Internet od nich to KPINA! Działa dobrze tak od północy do 7 rano

Greckyy
@NICEK 21.05.2018 20:37

każdy może miec swoja opinię. mamy internet od Zapnetu w domu i nie narzekamy raz jak była duża padaka, to dostaliśmy informację o tym , a potem szybko było naprawione. łącze eksploatujemy mocno: gry i seriale w necie. Jest OK, nie haczy. ja polecam

JENDREKXX
@NICEK 21.05.2018 20:37

POTWIERDZAM 3 LATA DZIAŁAŁ INTERNET BEZ PROBLEMU A TERAZ OD 2 MIESIĘCY W GORZUPI SAME PROBLEMY ,ZGŁASZANIE NIC NIE DAJE.

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Zapnet Karol Zapart, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Zapnet Karol Zapart? Czy firma zapewnia benefity?

NickEm

Dostawa internetu bardzo słaba w dzień "ms" osiąga nawet do 1000, utrata pakietów po 30-40% Szkoda ogólnie gadać.

Jakim pracodawcą jest Zapnet Karol Zapart? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

bartek

ten internet to totalna kicha ping ogromny w ciagu dnia w nocy tez kiepsko nie ma mozliwosci grania gier online (posiadam zestaw za 7k wiec raczej robi robote) nie polecam

klient

najgorsze badziewie w ciągu dnia internet jest od 2 do 3 godzin nie wspomnę wieczorem nie ma wcale NIE POLECAM !!!!

Agu

Ja polecam. Mam ten internet 4Mb od 2,5 roku i jak do tej pory nie mam się do czego doczepić. Śmiga w każdych warunkach atmosferycznych.Gdy raz zaczął mi "przycinać" to momentalnie pojawił się serwis i wymienił antenę. Prędkość zgodna z deklarowaną. Miła i kompetentna obsługa. Ja jestem zadowolony. Oby tak dalej.

NickT

Najgorszy dostawca Internetu w Polsce. 10-cio krotnie niższa szybkość łącza niż deklarowana w umowie, beznadziejny serwis, a właściciel to drobny cwaniaczek. Odradzam ZapNet od Karola Zaparta!!

Zostaw opinię o Zapnet Karol Zapart - Sośnie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zapnet Karol Zapart