Virtual Future Adam Machnik Dariusz Klimek

Kielce

Opinie o Virtual Future Adam Machnik Dariusz Klimek

Użytkownik sieci

Używam łącza bezprzewodowego od tej firmy. Działa całkiem przyzwoicie. Czy pada deszcz, czy sypie śnieg to internet działa poprawnie. Sporym minusem jest kontakt telefoniczny z firma. Cieżko sie dodzwonić jak coś trzeba - w tym wypadku awaria łącza. Ogólnie w skali 1 do 5 mocne 4 dam. Za co ? Za bardzo dobre łącze.

Niezadowolony klient

Nie polecam tej firmy. 4 miesiace czekam na założenie internetu. Nawet nie chce im się przyjść i podłączyć... i nawet telefonów nie odbierają. Szczerze mówiąc to obiecane 2-3 tyg przez nich przerodziło się w 4 miesiące... a neta jak nie było tak nie ma! Szczerze, nigdy się nie spotkałem z firmą która by miała w d... klienta jak oni.

Kamil

Również korzystam i jestem bardzo zadowolony. Kontakt mógłby być lepszy ale trzeba zrozumieć że jak ktoś dobrze chce wykonywać swoją pracę to nie zawsze ma czas na rozmawianie przez telefon. Bardzo polecam!

slater

firma ok mila i szybka obsluga

gośc

NIESTETY ALE NIE POLECAM FIRMY ,SĄ TO LUDZIE BARDZO NIEPOWAŻNI .NIGDY WIĘCEJ KONTAKTU Z TĄ FIRMA

Zostaw opinię o Virtual Future Adam Machnik Dariusz Klimek - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virtual Future Adam Machnik Dariusz Klimek