Trzop Krzysztof Ktm Telekom

Adres: Podgórska 15, 34-532 Lisia Góra

NIP: 7342514875 REGON: 120267368

Trzop Krzysztof Ktm Telekom

Opinie o Trzop Krzysztof Ktm Telekom

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Trzop Krzysztof Ktm Telekom na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Lisia Góra i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Artur

Nie mam zastrzeżeń. Działa bez problemu,a służy do odbioru telewizji internetowej i Netflix w jakości 4K.

0.5/1mbps

NAJGORSZE CO MNIE W ŻYCIU SPOTKAŁO, TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA

BaXx

Porażka, ten internet na Podhalu ktmtelekom.pl prawie nie działa :/ Nawet teraz ten komentarz musiałem wysyłac kilka razy... co za masakra

andrz_ej

Właściciel to człowiek oderwany od rzeczywistości. Firma idzie na dno.

asia
@andrz_ej 08.05.2016 01:46

Dlaczego ?

Zostaw opinię o Trzop Krzysztof Ktm Telekom - Lisia Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trzop Krzysztof Ktm Telekom