Kastel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Katarzyna Parol

Bydgoszcz

Opinie o Kastel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Katarzyna Parol

to jest ta sama firma co Eltel Dariusz Parol , czyli zatrudnianie na czarno i płaca pod stołem bez podatków , ciekawe kiedy się do tych cwaniaków dobierze Urząd Skarbowy , ....

Kasza

Firma ok , zarobki normalne w czasie wypłacane, polecam. Super atmosfera szef - pracownik.

Pracowałem w w/w firmie ponad trzy lata i mogę Wam z czystym sumieniem polecić. Wypłaty w terminie, za moich czasów 10. Atmosfera super, LUDZIE NORMALNI.

Zostaw opinię o Kastel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Katarzyna Parol - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kastel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Katarzyna Parol