Opinie o Jaranet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Wszół w Koźmin Wielkopolski

counter
1 1 2 5 1
Szwejk Nowy wpis

Niestety poznałem firmę 'od podszewki'. Nie chcę rzucać inwektywami, ale same cisną się na usta... Szef- nuworyż, który nic poza swoim zyskiem nie dostrzega. Stara się skłócić pracowników ze sobą na każdy możliwy sposób. BHP nie istnieje. Pracuje się na byle czym bo szef mówi, że nie ma pieniędzy na narzędzia (a sam co chwilę wydaje na zbytki). Sprzęt wciska się klientom byle jaki i po cenach tak wygórowanych jak nigdzie indziej. Jedynym pozytywem są pracownicy, którzy mimo zachowania 'główno dowodzącego' starają się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Skrót: szef nuworyż, warunki opłakane.

Pomocna?
Tak1Nie

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy Jaranet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Wszół w miejscowości Koźmin Wielkopolski, bo nie ma informacji od Was!

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Jaranet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Wszół - Koźmin Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.