Citynet Frank Trzeciak Wyka S.C. Dariusz Frank Marek Trzeciak Tomasz Wyka

Brzeziny

Opinie o Citynet Frank Trzeciak Wyka S.C. Dariusz Frank Marek Trzeciak Tomasz Wyka

anna

Niestety nie polecam tej firmy klientom. Czesto nie ma internetu, tylko jak jest zla pogoda, wiekszy wiatr to nie ma internetu nawet dwa razy w tygodniu. Prosze zwracac uwage jak Panstwo podpisuja cos czy przedluzaja kontrakt, do mnie zatelefonowali w maju 2015 o zwiekszenie predkosci , wieksza w tej samej cenie, ale przy podpisaniu przedluza sie o 2 lata. Nie informuja o tym dokladnie, i klient gdy podpisze to musi zostac z nimi dlugo gdyz jesli rozwiaze wczesniej umowe to placi 1300 zl kary, to chyba najwyzsza kara gdyz w Orangu jest 400 zl. Chcialam rozwiazac umowe od lipca gdyz sie przeprowadzilam, niestety jest to niemozliwe. Umowa to umowa ,a potem klienta maja gdzies. Prosze uwazac co podpisujecie.

Temat firmy Citynet Frank Trzeciak Wyka S.C. Dariusz Frank Marek Trzeciak Tomasz Wyka ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o Citynet Frank Trzeciak Wyka S.C. Dariusz Frank Marek Trzeciak Tomasz Wyka - Brzeziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citynet Frank Trzeciak Wyka S.C. Dariusz Frank Marek Trzeciak Tomasz Wyka