Neter Lepszy Internet

Poznań

Opinie o Neter Lepszy Internet

Miki

Jak wynika z powyższego widać o pracowników dbają szkoda że nie o klientów ale cóż widać się powodzi więc po co dbać o klientów jak nie ci to inni się znajdą dobrze że są tacy pracodawcy którzy mają dobra pracownika ponad dobrem klienta.

Prezez Neter

Widać dbamy o pracowników ;)

klient

do dupy! Ta firma NETER to maskara! Dzwonie do nich od miesąca, a tak naprawdę to od ponad dwóch. Na początku po ofertę, a teraz o chęć zawarcia umowy.Na dworze -10 a oni ze od tygodnia i 2 na przód nie pracują. Ja mowie ze na dachu mam wszystko zainstalowane. Powodzi sie widać.

Zostaw opinię o Neter Lepszy Internet - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neter Lepszy Internet