ArtMarks Marek Sójka

Wrocław

Opinie o ArtMarks Marek Sójka

olo

Facet jest bankrutem. Na portalach pożyczkowych zadłużony po uszy i komornicy go ścigają. Np komornik Mateusz Kaliszewski do sprawy Km1315/15. Typowy "byznesmen" w białych skarpetkach i mokasynach.

ExKLient

Rece daleko!!!, Zrobienie strony zaplacone. Brak kontaktu (nie odbiera telefonow, nie odpisuje na maile), brak strony. Pozycjonowanie placone miesiecznie, wyniki zamiast na 1-2 stronie, sa na 50. Rozczarowanie. Pelny brak profesjonalizmu.

Zostaw opinię o ArtMarks Marek Sójka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArtMarks Marek Sójka