Opinie o Marcin Pisarski Pronline.Pl w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marcin Pisarski Pronline.Pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcin Pisarski Pronline.Pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Pisarski Pronline.Pl w Łódź

Agnieszka Nowy wpis

Napiszecie ile dostajecie miesięcznie ?

Wiktor Nowy wpis

Gdzie w Łodzi ta firma jest?

Kristoferson Nowy wpis
@Wiktor

Łódź ul. Fabryczna (poziom -1)

Iwona Nowy wpis

Czy ta agencja nadal zatrudnia pracowników?

Ktistof Kristfferson

Współpracuję z nimi już 4 rok. Super firma. Super ekipa. I p. Kamila dzwoniąca z nowymi zleceniami :) Dla mnie rewelacja w łódzkim środowisku hostingu. Polecam tę agencje, na prawdę warta uwagi. Dobre stawki oraz punktualna wypłacalność!!! :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Marcin Pisarski Pronline.Pl spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Stefan

Proline.pl to agencja reklamowo-promocyjna. Pośredniczą także w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanego personelu. Na swojej stronie poszukują do pracy hostess i promotorów z województwa łódzkiego i okolic. Zapewniają elastyczny grafik pracy i atrakcyjne wynagrodzenie. Piszcie jeśli zdecydujecie się na podjęcie zatrudnienia.

hosstesa

Firma dobra, co tydzień zlecenia. Stawka min. 8zl, zdarzają się akcje wyżej płacon. Koordynatorka bardzo miłe, na pieniądze czeka się msc. Polecam. Pracuje w tej firmie około roku i ani razu nie zgłosiłam potrzeby pracy w innej agencji

Niezadowolona

Od 3 lat niezmienna stawka na promocji to 7,5 netto. Bez komentarza

Czy ja wiem czy konkretne pieniądze? Stawka przeciętna, z kasą też zawsze trzeba czekać powyżej miesiąca. Tak że żadna rewelacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Pisarski Pronline.Pl - Łódź

Marcin Pisarski Pronline.Pl