Grupa Internetowa

Poznań

Opinie o Grupa Internetowa

J.

A ja osobiście pracowałam tam kilka miesięcy i mimo, że już nie pracuję to bardzo miło wspominam tam zatrudnienie. Szef bardzo konkretny. Pan Kamil :) prawa ręka Prezesa bardzo ok. Kasa na czas. Fakt, że trzeba się trochę napracować. Koleżance wcześniej może nie podobało się to że w ogóle trzeba pracować ? :) Ja polecam tą firmę, szczerze żałuję, że tam nie pracuję dalej. Oby więcej takich firm.

A.

Ja osobiście bardzo odradzam... chyba że ktoś nie chce mieć życia osobistego i skakać jak tresowana małpka na każde zawołanie prezesa...

Zostaw opinię o Grupa Internetowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Internetowa