Wayn

Szczecin

Opinie o Wayn

aktualny pracownik

W pracy spędzamy 1/3 doby, więc to, kto jest wokół nas jest mega istotne. Projekty są różne, jak wszędzie, ale ciężko znaleźć lepszych ludzi oraz fajniejszą atmosferę. Firma z ludzką twarzą - a w tych czasach wcale nie jest łatwe do znalazienia.

Fajna atmosfera

Pracuje w firmie od paru lat. Praca bardzo ciekawa ze wzgledu na interesujace kampanie oraz mozliwosc wspolpracy z klientami z branzy turystycznej z calego swiata. Kazdy projekt jest indywidualny i niebanalny ale wiadomo, sa ciekawe i mniej ciekawe tematy. Wiele mozliwosci wyjazdow zagranicznych. Szefowie ludzcy, motywuja i inspiruja, zachecaja do szkolen i rozwoju - wystarczy byc pracowitym i obowiązkowym. Jak wszedzie. Branza IT i media spolecznosciowe sa zmienne wiec trzeba nadazac za nowinkami, technologiami, narzedziami do komunikacji, ludzmi...no wiec nie jest to branza dla kazdego.

obiektywnie

Atmosfera w pracy jest super, projekty jak wszędzie: czasem ciekawsze, czasem mniej. Kluczem do sukcesu jak wszędzie jest dobra komunikacja i pracowitość.

dar1

Mnie tez naklamali i niestety to kupilem, skonczylo sie na niczym, obiecanki bez pokrycia. Tak jak mowil przedmowca. Z zewnatrz wszystko wyglada super. W srodku dno.

były pracownik

Firma nie rozwojowa a szefowie potrafią jedynie dużo naobiecywać, często przekręcają to co przed chwilą miało być pewne. Brak jakiejkolwiek strategii na konkretny rozwój firmy. Praca dobra jako przejściowa szczególnie dla studentów. Jakby szefowie robili 10% tego co naobiecują to byłby cud miód, a tak jest ogólna kicha. Generalnie nie polecam.

Zostaw opinię o Wayn - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wayn