Opinie o Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce w Łódź

Michał Nowy wpis

Witam, interesują mnie stawki w waszej firmie, ile można mniej więcej dostać ?

BezDuszny

FIRMA DOBRA DLA STUDENTÓW!!! JEŻELI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ PROFESJONALNIE TWORZYĆ APLIKACJE WEBOWE. TO NIE IDŹ TUTAJ DO PRACY !!!

Al Nowy wpis
@BezDuszny

Hehe potwierdzam. Technologia wczesny servler ludzie się jakby snuli bez roboty, rekrutacje są ustawiane na zająca... Porob tam 10 lat zwołania Cię i będziesz bez roboty na długie lata z taką wiedzą.. No ale cóż niektórzy mają tam ciepelko siedzą sobie pierdza w stołek i coś tam zarobią sporo jak na Lodz

Szczery Nowy wpis
@Al

Wogole jeśli chodzi o doświadczenie w tej firmie to naprawdę nie wiem gdzie Może się przydać? Chyba nigdzie. Mówię tu akurat o Szczecinie. Zarobki niskie. Miedzy 2000 a 3000 netto. Znam osobiście chłopaka który pracuje za 2200 netto. I znam łaskę która na starcie dostała 2.800 czy coś około tego. Szału nie ma. Był okres kiedy przyjmowali z A 1 niemiecki. Wiec sami sobie odpowiedzcie czy ta robota jest trudna? Pokażą jak klepać i lecisz. Ogólnie firma ma pełno benefitów chyba najwiecej na rynku w Szczecinie. Sa kursy dla pracowników np językowe. To jest ekstra. Można przyjsc czy wyjść wcześniej i nie ma z tym problemu. Jest elastyczny system pracy. Atmosfera Hm ... No cóż zależy od teamu. Sa takie ekipy porąbane co robią tam po kilka lat i uwielbiają oceniać innych. Ludzie się raczej nie szanują bo walka o podwyżki albo ich brak doprowadza niektórych do bardzo brzydkich zagrań. Firma płaci na czas. I fajne jest to ze można zmieniać działy bez większych problemów. można się tam zasiedzieć. Polecam aczkolwiek trzeba się liczyć na ciągły brak kasy

Romano_1927 Nowy wpis

Widze ze poszukuja osob z jezykiem wloskim? Czy ktos bylby w stanie napisac kilka slow o tym czy warto brac w ogole Unicredit pod uwage? jak atmosfera w zespole wloskim, kierownictwo, zarobki? dziekuje za pomoc

zaskoczona

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ta firma to jakaś pomyłka. Manager na rozmowie powiedział, że z moi niemieckim, to w 3 tygodnie mnie wyszkolą do projektu, jednak gdy usłyszał, że min. 2500 zł netto chcę, to prawie z krzesła nie spadł i od razu zapytał czy ta kwota podlega negocjacji. ;) Za 2000 zł sąsiadka w KFC pracuje bez znajomości żadnego języka obcego po maturze. Wielki alarm, że brakuje pracowników z językiem niemieckim na rynku prazy, ale nie dziwie się, za 2000 zł netto nie znajdzie się wielu. Za taką pensję z bardzo dobrym językiem obcym pracują ci, którzy nie mają wyjścia i muszą w Sz-nie siedzieć. Unicredit za obsługę niemieckojęzycznego klienta w usługach bankowości taką stawkę proponuje, że pożal się .... Aha, po tygodniu oddzwonili już nie z informacją, że za dużo chcę zarabiać, tylko, że mój język jest za słaby na projekt. Gdzie właśnie dosłałam pozytywną odpowiedz w innej firmie z Poznania za większe pieniądze. Poinformowałam Panią rekruterkę, aby nie manipulowali informacją, bo nie jestem młodą panienką po licencjacie, aby takie pierdoły mi wciskać. :) Jeśli ktoś nie ma wyjścia i unicredit ma być mostem do innej lepszej pracy w IT, to spoko na pół roku ok.

Agata
@zaskoczona

Praca w Szczecinie w sekcji austriackiej to koszmar. Obowiązkowe nadgodziny codziennie,fakt że płatne i do odbioru,ale nie wtedy kiedy chce pracownik,tylko kiedy może,czyli po akceptacji kierownika. Pensja na umowę o pracę taka sama jak na okresie próbnym,2500 na rękę plus 150 zł na tzw kartę żywieniową,ale uwaga- pod warunkiem,że pracownik nie będzie na chrobowym dłużej niż dwa tygodnie. Obowiązków wciąż przybywa,o podwyżce można zapomnieć. Atmosfera taka sobie,jak wszędzie są równi i równiejsi,kolesiostwo przy awansowaniu,nie liczą się kompetencje a to,czy z kimś wyżej się znasz. Praca dobra dla singli tuż po studiach. Językowo zero rozwoju,to całkiem inny język niż na kursach czy nawet studiach,mocno specjalistyczne zwroty,których każdy jest się w stanie nauczyć po tygodniu. Wymagania bardzo wysokie,fochy kierowniczki na porządku dziennym.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
fff

Szczecin tu panuje takie kolesiostwo że nawet co niektórzy kierownicy z arogancją sie odnoszą, że właśnie na kolesiostwie buduja swoje kariery. Jeśli nie należysz do kliki to o awansie nie masz co liczyc.podwyżce tez. pytanie-czy warto budowac kariere i niszczyć swoje dobre imię dla 100-300 max podwyżki.? Ci którzy taka drogę wybrali, maja już swoje opinie i w Firmie i poza zszargane.

Pensje wysokie, firma uczciwie płaci za nadgodziny ... i to by było tyle jeśli chodzi o plusy. Więcej plusów nie ma. Klimat pracy gorzej niż fatalny. Wyścig szczurów, kolesiostwo i wygryzanie się nawzajem są na porządku dziennym. W dodatku jeden wielki bałagan i chaos. Praca w IT w systemie zmianowym, w zasadzie 24 h /dobę, co skutecznie utrudnia łączenie życia zawodowego z osobistym. Kadra menadżerska kompletnie od czapy; bardzo niekompetentna (dobierana wg klucza kolesiostwa, a nie wg kompetencji). Reasumując: Zdecydowanie nie warto. Szkoda zdrowia. No chyba że ktoś szybko chce się odkuć finansowo, to wtedy ok, ale na nie dłużej niż rok!

Od tak
@Marcin

Mamy koniec 2017 roku a "kolesiostwo i wygranie się na porządku dziennym" nadal w tej firmie trwa, aż przykro. Ktoś ma gorszy dzień w pracy od razu jest to na forum. Nie daj Boże skomentuje sie nie w porządku zachowanie osoby odpowiedzialnej za procesy lub wyżej... Rada, aby trochę tam popracować, cicho siedzieć, na wszystko się zgadzać oraz pracować zawsze bezbłędnie. Chociaż to też nie daje 100% gwarancji, ponieważ znajdą się osoby, którym bardzo zależy, aby się wykazac ponad normę, a w procesach już nie ma jak, więc wyszukam cokolwiek u współpracownika i doniose przełożonemu. Zawsze jakis plus.

KiedyśCośRobił

Płaca bardzo słaba, bynajmniej w Łodzi.

Mandżór

Pensje wysokie ale chyba nie w łódzkim oddziale :-). (usunięte przez administratora)

SekretnyPan

Prawda, prawda na dodatek bardzo niskie zarobki jeżeli chodzi o stanowisko web developera... porażka, dynamika rozwoju też porażka... Firma nie jest dobra dla ambitnych... Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje to z całą pewnością nie w tej firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce - Łódź

Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042