Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce

Łódź

Opinie o Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce

zaskoczona

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ta firma to jakaś pomyłka. Manager na rozmowie powiedział, że z moi niemieckim, to w 3 tygodnie mnie wyszkolą do projektu, jednak gdy usłyszał, że min. 2500 zł netto chcę, to prawie z krzesła nie spadł i od razu zapytał czy ta kwota podlega negocjacji. ;) Za 2000 zł sąsiadka w KFC pracuje bez znajomości żadnego języka obcego po maturze. Wielki alarm, że brakuje pracowników z językiem niemieckim na rynku prazy, ale nie dziwie się, za 2000 zł netto nie znajdzie się wielu. Za taką pensję z bardzo dobrym językiem obcym pracują ci, którzy nie mają wyjścia i muszą w Sz-nie siedzieć. Unicredit za obsługę niemieckojęzycznego klienta w usługach bankowości taką stawkę proponuje, że pożal się .... Aha, po tygodniu oddzwonili już nie z informacją, że za dużo chcę zarabiać, tylko, że mój język jest za słaby na projekt. Gdzie właśnie dosłałam pozytywną odpowiedz w innej firmie z Poznania za większe pieniądze. Poinformowałam Panią rekruterkę, aby nie manipulowali informacją, bo nie jestem młodą panienką po licencjacie, aby takie pierdoły mi wciskać. :) Jeśli ktoś nie ma wyjścia i unicredit ma być mostem do innej lepszej pracy w IT, to spoko na pół roku ok.

KiedyśCośRobił

Płaca bardzo słaba, bynajmniej w Łodzi.

Mandżór

Pensje wysokie ale chyba nie w łódzkim oddziale :-). (usunięte przez administratora)

Marcin

Pensje wysokie, firma uczciwie płaci za nadgodziny ... i to by było tyle jeśli chodzi o plusy. Więcej plusów nie ma. Klimat pracy gorzej niż fatalny. Wyścig szczurów, kolesiostwo i wygryzanie się nawzajem są na porządku dziennym. W dodatku jeden wielki bałagan i chaos. Praca w IT w systemie zmianowym, w zasadzie 24 h /dobę, co skutecznie utrudnia łączenie życia zawodowego z osobistym. Kadra menadżerska kompletnie od czapy; bardzo niekompetentna (dobierana wg klucza kolesiostwa, a nie wg kompetencji). Reasumując: Zdecydowanie nie warto. Szkoda zdrowia. No chyba że ktoś szybko chce się odkuć finansowo, to wtedy ok, ale na nie dłużej niż rok!

BezDuszny

FIRMA DOBRA DLA STUDENTÓW!!! JEŻELI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ PROFESJONALNIE TWORZYĆ APLIKACJE WEBOWE. TO NIE IDŹ TUTAJ DO PRACY !!!

SekretnyPan

Prawda, prawda na dodatek bardzo niskie zarobki jeżeli chodzi o stanowisko web developera... porażka, dynamika rozwoju też porażka... Firma nie jest dobra dla ambitnych... Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje to z całą pewnością nie w tej firmie...

Zostaw opinię o Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce