24it Serwis Robert Siporski

Opinie o 24it Serwis Robert Siporski

marko45

Jednym słowem TRAGEDIA

Ja

A poczytaj o awaryjności tych z grzebownika, niska cena, niska jakość.

Skuf

Karol - 2012-04-19 21:58:08 A ja polecam firmę, bo na terenach gdzie do wyboru jest tylko GSM z limitami a TP daje max 2mb ledwo działające to ta firma jest luxusem, i nic się nie umywa do nich. Jak dla kogoś te ceny to kuksus to zerknij na stronę http://www.wifikomputer.pl :) są w Grzebowilku wiec bardzo blisko.

Karol

hh

Słaby kontakt, Usługi internetowe-drogie i słabe.

Zostaw opinię o 24it Serwis Robert Siporski - Glinianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 24it Serwis Robert Siporski