Biuro Podróży Arkadia Małgorzata Sikorska

Września

Opinie o Biuro Podróży Arkadia Małgorzata Sikorska

Zadowolony

Polecam. Bardzo rzeczowa obsługa. Podchodzą do Ciebie jak do człowieka, dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem.

prue

Jeśli nie musicie, nie korzystajcie z usług tego biura! Byłam z nimi w Rzymie, nie zrealizowali programu, wzięli od nas pieniądze za wstępy, które były darmowe!, hotel był tragiczny, ponad 80 km od rzymu, w dodatku było zimno a śniadania były bardzo ubogie. Przewodniczka - tragedia! cały czas chodziła obrażona! Podsumowując: NIE POLECAM!!!!

Zostaw opinię o Biuro Podróży Arkadia Małgorzata Sikorska - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Arkadia Małgorzata Sikorska