Opinie o Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży w Zielona Góra

Beata Nowy wpis

Myślałam, że dzięki forum wyrobię sobie zdanie na temat tego biura. Ale szczerze mówiąc mam jeszcze większą zagwostkę niż miałam wcześniej czy tam aplikować. Jedni piszą, że można się wiele nauczyć od właściciela inni, że wydzwania po nocach jeszcze przed podjęciem pracy. A to byłoby dziwne....czy ktos pracował lub aplikował w ostatnim czasie i może podzielić się wrażeniami? Jaka panuje atmosfera? Czy faktycznie można w tej pracy liczyć na pomoc starszych kolegów, wdrożenie, szkolenia?

Dj Nowy wpis
@Beata

Witam niestety nie polecam. Atmosfera w pracy jest okropna . Dyrektor to osoba kłamliwa. Proszę uważać jeżeli chodzi o wynagrodzenie, każdego dnia mów co innego. Nie szanuje ludzi poza swoimi faworytani. Zbliża się sezon dlatego bedzie mówić wszystko by kogoś zatrudnić.

Patryk

Czy biuro chętnie przyjmuje nowe osoby do pracy?

Renata Nowy wpis
@Patryk

Po wstępnej rozmowie i ocenie kwalifikacji kandydata, Biuro chętnie przyjmuje do pracy. Dlatego warto się odezwać i spróbować swoich sił w turystyce.

Maja Nowy wpis
@Renata

A jakie kwalifikacje są wymagane? Nie znalazłam żadnych konkretnych informacji na stronie. Język angielski jest wystarczający?

babeczka

...Boże co za brednie tu wypisujecie!!ten pracodawca i to biuro jest najlepsze w Zielonej Górze, wiem coś o tym, a może więcej nie coś..... biuro istniej już wiele lat i to już o czymś świadczy!!....myślę, że te wszystkie poprzedzające mój komentarze, napisała ta sama osoba w jednym celu... najgorsze jest to, ze nie mają one nic wspólnego z prawdą...ten "starszy pan" jest świetnym fachowcem, który zjeździł niemal cały świat a poszukuje pracownika, który po prosu zechce się uczyć i pracować a nie tylko wymagać!czy to coś złego ??!!

Paweł Bladek
@babeczka

Zgadzam się. Ma wiedzę i doświadczenie. Studiowałem w Sulechowie w latach 2005-2008. Wymagał sporo, ale i miał podejście do ludzi.

Pracownik biura

Droga Patrycjo oraz pozostałe inne osoby, które starały się u nas o pracę jednak jej nie otrzymały, bo jak widzę tylko takie się tutaj wypowiadają. Rozumiem rozgoryczenie, natomiast nie rozumiem jak można pisać takie bzdury nie mając żadnych podstaw w postaci zatrudnienia w naszej firmie! Owszem mamy wysokie wymagania ale podyktowane są one troską o naszych stałych klientów i profesjonalizmem jakim chcemy ich otaczać świadcząc usługę turystyczną i spełniając ich podróżnicze marzenia. Nie wymagamy nie wiadomo czego a tylko chęci, pasji i uczciwego podejścia do pracy oraz ambicji, uśmiechu, życzliwości i empatii czyli cech niezwykle ważnych w tej branży. Nie wymagamy doświadczenia i znajomości branży bo tego świetnie możemy nauczyć – mamy wieloletnich pracowników, którzy są skarbnicą wiedzy trzeba tylko CHCIEĆ z niej skorzystać. Niestety większość z kandydatek nie spełniła podstawowych kryteriów/cech osobowości i dlatego tak długo trwała rekrutacja - wymagania, często bardzo wygórowane, wobec pracodawcy mają wszyscy ale żeby coś z siebie dać to już niekoniecznie. Sytuacja jednak trochę się zmienia jeśli ktoś mówi, że ma jakiekolwiek doświadczenie i pracował już wcześniej w tej branży. Proszę wybaczyć ale mamy wtedy prawo wymagać od takich osób choćby podstawowej wiedzy geograficznej, obsługi systemów rezerwacyjnych oraz znajomości sprzedawanego produktu turystycznego, na kierunkach na których był osobiście a także komunikatywnej znajomości chociaż jednego języka obcego (angielskiego/niemieckiego) - powyższe kandydatki, które chwaliły się owym doświadczeniem nawet w podstawowym zakresie nie potrafiły spełnić powyżej wymienionych wymagań. Proszę się więc nie dziwić, że odmówiono im pracy. Nieuczciwe jest więc wypisywanie w internecie pod przeróżnymi pseudonimami zmyślonych rzeczy, które nie miały miejsca - takie osoby na pewno nie znajdą pracy w turystyce z takim podejściem i z takimi cechami charakteru. Jesteśmy wymagający ale zawsze szczerze i uczciwie

ciąg dalszy
@Pracownik biura

rozmawialiśmy z kandydatkami o zakresie obowiązków związanych z pracą u nas – nie ma to nic wspólnego z arogancją, zarozumiałością i obłudą. Dbamy w równym stopniu o dobro naszych klientów oraz o świetną atmosferę w pracy dlatego też możemy pochwalić się tak długoletnim doświadczeniem i tradycją tego biura i miejsca oraz sporą grupą lojalnych klientów. Wszystkim wypisującym tu swoje uwagi i opinie życzę jednak powodzenia w tej branży, możemy się tylko cieszyć z konkurencji na takim poziomie. Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
ZIELONA GÓRA

Szczerze i uczciwie przestrzegam wszystkich przed tym pracodawcą!!! odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Zgadzam się z opiniami zamieszczonymi powyżej, starszy pan, tylko na pierwszy rzut oka "kompetentny dyrektor" z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Niestety prawda jest zupełnie inna. Kilkakrotnie proponował mi pracę w swoim biurze, po czym zmieniał zdanie, wykręcał się z obietnic. Obiecuje karierę na wysokim poziomie, ale to są tylko słowa. Fakty natomiast są zupełnie inne. Nie jest uczciwy, ani prawdomówny. Jego ulubionym zajęciem jest wydzwanianie grubo po 21 wieczorem na dłuuugie i szczere rozmowy , które nie przynoszą żadnych efektów!!! W dodatku pracownica Kalina na Placu Pocztowym jest tak zarozumiała, arogancka,że nie można na nią patrzeć!!! Cała ta firma to jeden wielki niewypał. Współczuje tym , którzy jednak zdecydowali się na pracę w jego biurach. Widocznie poszli tam z wyboru, bo w obecnym okresie nie mieli nic lepszego na "oku". Pozdrawiam wszystkich czytelników :) ocena : NIEDOSTATECZNY

fvtrre

Ostatnio ponownie pojawiła się oferta pracy w tym biurze. W sumie rekrutację pracownika prowadzą już 3 miesiące. Czyżby nikt kompetentny nie chciał tam pracować?

Grosssi

To prawda stary cwaniak i płaci tylko najniższą krajową. W dodatku jeszcze te przemądrzałe i aroganckie dziewczyny. Ta praca jest dobra dla tych którzy nie maja gdzie iść i biorą to aby było. NIE POLECAM!!!!

Ten Pan jest również właścicielem Scan Travel. No cóż, to taki cwany starszy Pan. Obiecuje nowym pracownikom mnóstwo szkoleń i wysokie zarobki, a tak na prawdę nie jest. Nie polecam pracy w tym biurze również ze względu na wrogą atmosferę jaka panuje między pracownikami. Dziewczyny są chamskie i obłudne. Również nie polecam klientą korzystania z usług. Opierają się głównie na opiniach z internetu a nie na własnym doświadczeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży - Zielona Góra

Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży

Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży